На головну Новини Влада Попри труднощі воєнного часу у Дніпрі продовжують виконувати доручення Філатова

Попри труднощі воєнного часу у Дніпрі продовжують виконувати доручення Філатова

0
Попри труднощі воєнного часу у Дніпрі продовжують виконувати доручення Філатова

У Дніпрі у багатоквартирному будинку на проспекті Олександра Поля, 115 закінчили поточний ремонт електричних мереж і під’їзду. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний» із посиланням на міськраду.

Ремонті роботи виконали за зверненням мешканців будинку до Бориса Філатова. Попри складні часи та економічні виклики у місті продовжують системно вирішувати нагальні проблеми дніпрян. 

«Електрика тут була вже достатньо зношеною. Мешканці часто зверталися до аварійної служби. Було ухвалено рішення виконати поточний ремонт електричних мереж. Отримали відповідне доручення від керівництва міста і виконали відповідні роботи. Замінили проводку, щитову, світильники на усіх поверхах. Окрім того, у будинку зробили й ремонт під’їзду. Усе, як просили мешканці», — сказав головний інженер КП «Жилсервіс-5» Олександр Степаненко. 

Замена проводки

Мешканка будинку Ірина Мішина розповідає: 

«Ми звернулися на особистому прийомі до Бориса Філатова, щоб у під’їзді зробили ремонт та електрику, оскільки вони були вже у геть поганому стані. Дуже вдячні міському голові, що нас почули, пішли назустріч і врешті – так швидко виконали усі роботи. Також вдячні ремонтним бригадам, що так совісно усе зробили. Ми цілком задоволені». 

Ремонт

Також ремонтні роботи провели і на вулиці Філософська, 4/6. Мешканці будинку звернулися до Бориса Філатова на особистому прийомі з проханням відремонтувати покрівлю. Не дивлячись на труднощі воєнного часу місто все ж знайшло можливість виконати такі роботи. За тиждень у будинку зробили покрівлю з профнастилу площею понад тисячу квадратних метрів. 

Ремонт крыши

«Так, дійсно була проблема з дахом, який протікав, вода текла у під’їзд. Звернулися з цим до міського голови Філатова і на наше прохання швидко відреагували. Тепер ми з відремонтованою покрівлею. Наче ж гарно все зробили і ми щиро вдячні», — додала мешканка будинку Людмила Гаврилівна.

Новая крыша

Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що у Дніпрі з набережної прибрали сміттєзвалище, яке влаштували відпочивальники.Джерело

Залиште коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
пожалуйста, введите ваше имя здесь