На головну Новини Влада «Відбудуємо Дніпро разом»: Філатов показав автобуси, які передали підприємці, і закликав бізнес допомагати місту

«Відбудуємо Дніпро разом»: Філатов показав автобуси, які передали підприємці, і закликав бізнес допомагати місту

0
«Відбудуємо Дніпро разом»: Філатов показав автобуси, які передали підприємці, і закликав бізнес допомагати місту

Борис Філатов показав автобуси, які придбали представники бізнесу — підприємець Олександр Дитятковський, а також корпорація «Біосфера» та її засновник Андрій Здесенко. Ще 6 великих автобусів з’явиться на маршрутах вже найближчим часом, передає «Дніпро Оперативний» із посиланням на міськраду.

«Я ще раз хочу подякувати соціально відповідальному бізнесу. І ще раз закликати всіх наших бізнесменів, які мають натхнення чи бажання, допомогти рідному місту. Відбудуємо Дніпро разом після того страшного ракетного удару. І будемо разом працювати на перемогу», — сказав міський голова Дніпра Борис Філатов, оглядаючи автобуси.

Филатов

Як відомо, ракетний удар окупантів по одному з АТП у Дніпрі знищив близько 115 громадських автобусів. Протягом місяця після атаки із транспортом місту допомогли Київ, Вінниця та Рівненщина.

«Корпорація не могла залишитися осторонь, а тому вирішила виділити кошти та допомогти місту. Підтримати і громаду, і містян. Бо зараз всі мають діяти в рамках своїх можливостей і свого патріотизму», — зазначив представник корпорації «Біосфера» Едуард Сокол.

Автобус новый

Він додав, що, аби знайти комфортні автобуси у дійсно хорошому технічному стані, їм знадобилося майже три тижні. У тому, що бізнес має підтримувати рідне місто впевнена і представниця родини  Дитятковських — Євгенія Дитятковська:

«Наша сім‘я допомагала фронту — ми купували пікапи, вантажівки. А сьогодні наша родина купила ці 4 автобуси», — сказала пані Євгенія.  

Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що попри труднощі воєнного часу у Дніпрі продовжують виконувати доручення Філатова.Джерело

Залиште коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
пожалуйста, введите ваше имя здесь