На головну Новини Пригоди «Усі котельні працюють на 100 %»: 10 днів від старту опалювального сезону у Дніпрі

«Усі котельні працюють на 100 %»: 10 днів від старту опалювального сезону у Дніпрі

0
«Усі котельні працюють на 100 %»: 10 днів від старту опалювального сезону у Дніпрі

У Дніпрі 10 листопада розпочався опалювальний сезон. Опалення почали отримувати одночасно як соціальна сфера, так і житловий фонд, повідомляє «Дніпро Оперативний». 

Для 100 % запуску котелень тепловикам знадобилось 7 днів, адже на балансі КП «Теплоенерго» понад 370 котелень та близько 100 ТРП.

«Це дуже гідний результат для цьогорічного старту. Зауважу, опалення почали отримувати одночасно як соціальна сфера, так і житловий фонд. Якщо порівнювати із минулим роками, аварій під час запуску майже не було. Ба більше, жодного масштабного витоку теплоносія не зафіксовано. Такий результат маємо завдяки завчасній та комплексній підготовці до роботи в осінньо-зимовий період», – наголосив директор КП «Теплоенерго» ДМР Андрій Клименко. 

Труби

У міжсезоння КП «Теплоенерго» провело ретельну підготовку до нового опалювального сезону: замінили 50 км аварійних мереж, встановили 63 насоси, відновили 42 км ізоляції та відремонтували 28 котлів.

Наприклад, в одній з котелень лівобережжя капітально відремонтували котел, встановили генератор потужністю 800 кВт, ущільнили вікна.

«Котельню, в якій ми перебуваємо, запустили в перший день старту. Вона опалює понад 100 житлових будинків, 1 лікарню, 4 школи та 5 садочків. Загалом по лівому берегу котельні запустили в повному обсязі за п’ятницю-суботу, тобто за 2 дні», – підсумував Андрій Клименко. 

Котельні Дніпра

Тепловики нагадують: якщо ви стали свідком витоку теплоносія або аварійної ситуації на зовнішніх теплових мережах, одразу повідомляйте про це до диспетчерської служби КП «Теплоенерго», яка працює 24/7. Залишити заявку можна за номерами: 067-440-69-01, (056) 374-30-18.

Джерело: міська рада Дніпра

Нагадуємо, раніше ми повідомляли про ремонт ліфтів у аварійному стані. Також ми розповідали про ліквідацію наслідків снігападу у Дніпрі.Джерело

Залиште коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
пожалуйста, введите ваше имя здесь