На головну Новини Пригоди Після викриття керівництва Держспецзв’язку мер Дніпра Борис Філатов акцентував на раціональних витратах вилученого у міст ПДФО

Після викриття керівництва Держспецзв’язку мер Дніпра Борис Філатов акцентував на раціональних витратах вилученого у міст ПДФО

0
Після викриття керівництва Держспецзв’язку мер Дніпра Борис Філатов акцентував на раціональних витратах вилученого у міст ПДФО

Після того, як Рада забрала «військовий» ПДФО з місцевих бюджетів, аби значну його частину передати Держспецзв’язку, стало відомо про вручення підозри у заволодінні 62 млн голові цього відомства та його заступнику. Міський голова Дніпра Борис Філатов поділився своїми думками з цього приводу, повідомляє «Дніпро Оперативний». 

«Менше двох тижнів тому я писав про свої сподівання щодо того, чи вдасться державним чиновникам раціонально витратити вилучений у міст військовий ПДФО та відкрито прозвітувати про це суспільству.  А вже сьогодні НАБУ і САП викрили в розкраданні 62 мільйонів керівництво Держспецзв’язку. Тих, до чийого відомства як раз і передали кошти місцевого самоврядування !!! Що ж. Використали…», — прокоментував Філатов у своєму Telegram-каналі. 

Борис Філатов зауважив, що активістам, які регулярно влаштовують акції попід меріями, було б доречніше звернути увагу на непрозорий розподіл коштів та почати вимагати справедливості від столичних відомств, де ці кошти зникають. 

«Поки незрозуміло, чи будуть ті, хто щосуботи приходить під муніципалітети, вимагати щось від держчиновників. Але ясно, що якби більшість міських голів не були відвертими жлобами, то може нам би і залишили той військовий ПДФО. Утім, говорити про прозорість та контроль за тими грошима вже немає сенсу.  Як то кажуть, і сюди гаряче, і туди боляче», — написав він. 

Також Філатов подякував виданню Forbes за розлогу статистику витрат міст на фінансування ЗСУ. Дніпро є лідером в цьому рейтингу – як громада, що віддала найбільше коштів на потреби оборони. 

«Не сперечатимуся з колегами, адже у своєму тексті вони визнали, що всі ті підрахунки було зроблено «в стовпчик» ( як я колись і казав ). Тож деякі невидимі їм витрати туди не увійшли. Так чи інакше, Дніпро посідає перше місце в країні! Хоча загалом ми витратили на цю кляту війну на мільярди гривень більше:(( Але дякую вам, Forbes», — звернувся Філатов.

Джерело: Telegram-канал Бориса Філатова

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, як у Дніпрі боролися з наслідками снігопаду. Також ми писали про зміни у русі громадського транспорту Дніпра через ремонт трамвайного переїзду.  Джерело

Залиште коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
пожалуйста, введите ваше имя здесь