Голова ГУР Буданов закликав Канаду передати Україні ракети CRV7

Кирило Буданов закликав Канаду передати Україні понад 80 тисяч ракет CRV7, які можуть бути утилізовані. Про це повідомляє “Дніпро Оперативний”.

Більше 83 000 ракет CRV7, призначених для наземного пуску, лежать на складі канадської армії в Дандерні, Канада планує їх утилізувати і для цього вже найняла приватну компанію. Але Україні, чиї запаси швидко виснажуються, ці боєприпаси знадобилися би. 

Буданов каже, що передача ракет CRV7 допомогла б Україні протистояти російським військам і заощадила б платникам податків витрати на їхнє знищення.

Канада розглядає можливість передачі ракет, хоча є і низка проблем. CRV7 – це застарілі боєприпаси, тому вони можуть бути небезпечними, оскільки могли за цей час стати нестабільними. Це потенційна загроза для людей, які з ними працюватимуть та для тих, хто їх транспортуватиме.

У свою чергу Україна заявляє, що знаходиться у скрутному становищі та готова піти на ризик. Крім того, є розуміння, що таке старі боєприпаси та як з ними поводитися. 

Ракети CRV7: характеристика 

CRV7 – це 70-міліметрова канадська авіаційна некерована ракета (НКР) з оперенням, розроблена для проведення ударів по наземних об’єктах. Вона була вперше використана збройними силами Канади у 1971 році.

Ця модернізована версія американської ракети Hydra 70 володіє потужнішим двигуном і значною дальністю польоту. CRV7 може бути запущеною з різних літаків, включаючи винищувачі, бомбардувальники та гелікоптери.

Ракета CRV7 має довжину 2,75 метра і діаметр 70 міліметрів. Її маса становить 13,6 кілограма, а бойова частина важить 6,8 кілограма.

CRV7 здатна вражати цілі на відстані до 8 кілометрів.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що у росії розстріляли командира екіпажу стратегічного бомбардувальника Ту-95. Також ми писали, що з полону повернули захисника “Азовсталі”, чию сім’ю вбила ворожа ракета на Перемозі у Дніпрі.Джерело

Новини за темою

Вакансія

spot_img

Останні новини