Росіяни з початку року атакували «Калібрами» лише двічі: Гуменюк пояснила причину

За майже півтора місяці 2024 року країна-агресор двічі запускала ракети «Калібр» по Україні. Ці пуски не були типовими. Що змінилося та в чому причина цих змін, розповіла очільниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк, повідомляє «Дніпро Оперативний».

«Калібри» прилітали по Україні 2 січня та 7 лютого. Під час обох атак ворог випустив по три ракети. 

«Це досить нетипово, мушу зауважити, тому що непарне число. Перший раз старт був, вірогідніше за все, з надводного ракетоносія, а другий – з підводного. При тому, що під час самої атаки він не знаходився на бойовому чергуванні, а вже в ході розвитку подій був виведений, підступно так, на пускові рубежі», – прокоментувала Гуменюк.

Пуск такої кількості ракет може означати, що щось пішло не так, тобто противник зіткнувся з негараздами. Ймовірно, щось не спрацювало і одна з них заклинила або не вийшла. Це можна пояснити зношенням ракетоносіїв. З цієї причини рашисти залежать від інфраструктурних об’єктів у Севастополі, де обслуговуються ракетні установки та завантажуються “Калібри”.

За словами Гуменюк, ворог наразі обмежений у ресурсі використання «Калібрів», адже поновитися їм дуже складно.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що росіяни використовують Starlink на прифронтових територіях України. А ще ми пояснювали, хто зможе отримати гроші на випадок смерті військового.Джерело

Новини за темою

Вакансія

spot_img

Останні новини