Знеструмлені завод, шахти та тисячі будинків: у Павлограді та районі ліквідовують наслідки нічної атаки

Ворожі «Шахеди» залишили без світла понад 50 тисяч будинків, завод та 7 шахт у Павлограді та районі. Ліквідація наслідків нічної атаки триває і досі, повідомляє «Дніпро Оперативний». 

Як пише пресслужба Міністерства енергетики України, внаслідок атаки безпілотниками постраждала підстанція 330 кВ НЕК «Укренерго» в Павлограді. Через пожежу пошкоджено енергетичне обладнання.

Без електрики залишились понад 53 тисячі побутових споживачів у Павлограді та прилеглих районах, а також завод та сім шахт. На момент атаки під землею перебували понад 1000 працівників. Людей на поверхню не виводили – шахти та завод було заживлено за резервною схемою. 

Пізніше підстанцію було заживлено від дизель-генератора. Пожежу ліквідовано, споживачів електроенергії частково заживили. Однак через ненадійність схеми підключення о 8-й ранку споживачі знову знеструмлювалися. 

На даний момент у Павлограді та прилеглих територіях без напруги близько 30 тисяч абонентів. Відновлювальні роботи тривають. 

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про дезінформаційну кампанію, яку росія запустила проти Сирського. А ще ми писали про те, як допомогти людині, яка отримала контузію. Джерело

Новини за темою

Вакансія

spot_img

Останні новини