Як своїми руками зробити обігрівач, який зігріє взимку без світла та газу

Обігріти кімнату в холодну пору року можна використовуючи спиртівку, зробити яку легко своїми руками. Про це повідомляє Дніпро Оперативний, посилаючись на УНІАН.

Оскільки спирт не коптить під час горіння, посуд не доведеться чистити. Щоб зробити спиртівку своїми руками необхідні: бляшана банка, паперова смуга з зошита, лінійка, скотч, спирт, маркер. Скотч можна замінити клеєм.

У банку відміряємо третину від верху і прокреслюємо коло на цій висоті по всьому діаметру. На клей або скотч кріпимо до підготовленого кола смужку з листа зошита.

По лінії папірця проколюємо отвори, використовуючи шило чи ніж. Діаметр кожного – від п’яти до восьми міліметрів. Таких отворів має бути кілька. Усередину банки заливаємо спирт. Закриваємо банку кришкою. Встановлюємо її на негорючій поверхні.
Зовні підпалюємо спирт. 50 мілілітрів спирту згоряють приблизно за 15 хвилин. Спирт доведеться залити та підпалити кілька разів. Це слід повторювати, поки отвори спиртівки не просочаться і полум’я не перестане гаснути.

Працює це так:

  • полум’я обігріває стінки банки,
  • по стінках тепло передається вниз,
  • спирт закипає
  • підвищується тиск,
  • через отвори пари спирту потрапляють на поверхню, змішуючись із повітрям

Раніше ми повідомляли, як виготовити окопну свічку для бійців у домашніх умовахДжерело

Новини за темою

Вакансія

spot_img

Останні новини