Українка намагалася нелегально ввезти у Польщу діаманти на 8,5 мільйонів гривень

Громадянка України, яка перебувала в Польщі, намагалася вивезти з країни коштовне каміння. Її затримали прикордонні служби, повідомляє «Дніпро Оперативний». 

У Польщі затримано громадянку України через контрабанду коштовного каміння загальною вартістю понад 950 000 злотих. Жінка намагалася ввезти дорогоцінні камені, зокрема діаманти, рубіни та смарагди, у країну, приховуючи їх у шкарпетках та коробках з косметичними аксесуарами.

Прикордонна служба перевірила українку, яка стверджувала, що перебувала в Дубаї для отримання важливих документів. Проте, під час обшуку в її багажі виявили дорогоцінне каміння з загальною вагою понад 138 карат. Зазначено, що вартість цих коштовностей оцінюється у понад 950 000 злотих (близько 8.6 мільйонів гривень). 

Зараз громадянці України загрожує штраф, інформує речниця голови Прикордонної служби Юстина Пасєчинська. Якби камені були продані, можливі збитки для державного бюджету Польщі становили б понад 200 тисяч злотих.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли, чи можуть призвати студентів на заочній формі навчання. Також ми розповідали про шахрая, який ошукував орендарів. Джерело

Новини за темою

Вакансія

spot_img

Останні новини