На головну Новини Пригоди У Луцьку голова ОСББ втік із грошима мешканців

У Луцьку голова ОСББ втік із грошима мешканців

0
У Луцьку голова ОСББ втік із грошима мешканців

У Луцьку голова ОСББ зник із грошима, залишивши людям штрафи та борги, повідомляє «Дніпро Оперативний».

З початку 2021 року мешканці будинку на Дружби Народів, 4а, обрали Сергія Ганайчука головою ОСББ. У будівлі, де налічується 116 квартир та проживає близько 250 осіб, були високі надії на те, що за своєчасної оплати комунальних рахунків вони отримають покращені умови проживання та відповідального сусіда, який займається організацією бюрократичних процедур.

Проте за місяць після його обрання Ганайчук так і не виконав своїх обов’язків. Він постійно знаходив виправдання: він перебував у КПЗ, то шукав підробіток. Насправді він не виконував своїх обов’язків, і жителі помітили, що кошти з рахунку ОСББ почали зніматися щодня, і це були значні суми. Ганайчук стверджував, що його бухгалтер мав надати звіти до податкової, але такі звіти так і не було подано, і документів не існувало, крім штрафів.

Жителі почали отримувати «листи щастя» щодня, які повідомляють про неоплачені рахунки за воду, електроенергію та податки. Це було шокуючим для мешканців, оскільки разом із Ганайчуком зникли кошти з банківських рахунків ОСББ, що становило майже 788 тисяч гривень.

Мешканці зауважили, що Ганайчук вжив заходів, аби тільки він мав доступ до коштів ОСББ. Він прив’язав усі рахунки до своєї банківської картки та знімав із них п’ять-шість тисяч гривень, навіть не виконуючи своїх обов’язків.

Коли мешканці виявили, що кошти зникають, а борги за комунальні послуги накопичуються, вони спробували зв’язатися із Ганайчуком, але він перестав відповідати на дзвінки. Вони також не знають, де він мешкає. Тож мешканці вирішили повернути свої гроші законним шляхом та написати заяву до поліції.

Джерело: «Аверс».

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що з держбюджету витратять понад 32 млн. на зйомки двох серіалів, а в Дніпрі фейковий сервіс з ремонту техніки грабує своїх клієнтів.Джерело

Залиште коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
пожалуйста, введите ваше имя здесь