На головну Новини Пригоди У Дніпрі перевірили готовність медичних закладів до блекауту

У Дніпрі перевірили готовність медичних закладів до блекауту

0
У Дніпрі перевірили готовність медичних закладів до блекауту

Забезпечити функціонування 3-поверхової будівлі амбулаторії в повному обсязі — таке завдання поставив черговий по місту місяць тому одній із амбулаторій. Тоді за дорученням міського голови Дніпра черговий перевіряв готовність медзакладів до блекауту. Про це повідомляє  «Дніпро Оперативний», посилаючись на ДніпроTV.

0x0 (1)

«Наразі доручення виконано, лікарня обладнала ще один генератор на 8,5 кВт. До цього тут був генератор на 7,5 кВт, але він міг забезпечити електроенергією лише 12 кабінетів сімейних лікарів, реєстратуру та кабінет з вакцинацією. Наразі тепер вся триповерхова будівля готова до можливого блекауту. Також будівля амбулаторії має просте укриття, яке може вмістити до 100 осіб. Воно забезпечене технічною та питною водою, лікарськими засобами для надання невідкладної допомоги. Під час тривоги персонал і пацієнти перебувають в укритті», — зазначила заступниця директора департаменту охорони здоров’я населення ДМР Олександра Бодня, яка 27 березня є черговою по місту.

0x0 (3)

Вона також додала, що на сьогодні в амбулаторіях центрів первинної допомоги встановлено 84 генератори. Вони забезпечують роботу реєстратури, комп’ютерів лікарів, холодильників, де зберігаються вакцини та ліки. Також сформовано запас медикаментів для надання не тільки невідкладної допомоги, а і забезпечення хронічних хворих.

0x0

Водночас чергова перевірила, як медичні заклади Дніпра за дорученням міського голови забезпечені у разі загострення ситуації з COVID-19. Наразі в одному із медзакладів є все необхідне, аби надати допомогу дніпрянам та гостям міста: є достатній запас ліків, кисню, апаратів ШВЛ, засобів індивідуального захисту та дезінфекційних засобів на 6 місяців.

Також лікарня забезпечена швидкими тестами на COVID-19 та має власну ПЛР-лабораторію, де встановлено сучасне обладнання і є витратні матеріали.

«Наша лікарня завжди готова боротись з різними захворюваннями, зокрема і з COVID-19. Наразі трохи збільшилась кількість пацієнтів: у нас 82 — середнього ступеня важкості, які отримують необхідне лікування. У важкому стані майже немає пацієнтів. На сьогодні наша лікарня забезпечена всім для лікування пацієнтів, водночас наші лікарі готові до будь-яких викликів», — зазначив лікар одного із медичних закладів Дніпра Микола.

Зі свого боку Олександра Бодня додала:

«Ця лікарня має 4 генератори. Дизельний потужністю 320 кВт/годину, 2 бензинових та портативний електрогенератор. Останній підключається до Старлінку, аби лікарня мала звʼязок у разі блекауту. До дизельного генератора підключена будівля 5-поверхового корпусу. При вимкненні електропостачання заклад автоматично перемикаються на дизельний генератор. Інші ж генератори забезпечують живлення апаратури відділення інтенсивної терапії, подачу кисню, аварійне освітлення у відділеннях та сховищі, харчоблоку тощо. Також я перевірила кисневі станції, жодна не має браку кисню, в достатній кількості і балони під нього. Водночас перевірили малу операційну. Вона забезпечена всім обладнанням. Загалом додам, що персонал лікарні готовий якісно надавати необхідну допомогу».

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у Індустріальному районі Дніпра ліквідовують аварію на водогоніДжерело

Залиште коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
пожалуйста, введите ваше имя здесь