Транспорт, освітлення, магазини та кафе: як у Дніпрі заощаджуватимуть електрику

Дніпро переходить на режим тотальної економії електрики. Це для того, аби допомогти зберегти енергетичну систему країни. Про це повідомляє «Дніпро оперативний» із посиланням на прес-службу Дніпровської міської ради.

Ситуація по всій країні надскладна. Зараз усі енергетики працюють у надзвичайних та стресових умовах та відновлюють лінії електропередач. Адже за останні 10 днів ворог атакував нашу енергосистему частіше, ніж за останні 8 місяців війни. Тож влада міста просить економити енергію. Це стосується усіх: підприємств, офісів, магазинів, а також мешканців. 

Тепер треба максимально знизити використання світла з 7:00 до 23:00. 

На сесії міські депутати вже ухвалили рішення про економію енергії для підприємців: з 17:00 і до кінця комендантської години. У цей проміжок часу треба вимикати усі вивіски та рекламні конструкції, а також світло на фасадах: 

«Якщо власники цих приміщень не прислухаються до Дніпровської міської ради, то ці конструкції на законних підставах будуть демонтовані. Контролюватиме це питання інспекція з питань благоустрою ДМР. Крім цього, для заощадження електроенергії ще минулого тижня ми змінили графік зовнішнього освітлення у Дніпрі: освітлення вулиць вимикається о 20:00, а освітлення мостів о 23:59. Так само ухвалили рішення щодо світлофорів, робота яких буде зупинятись опівночі. Крім того, сьогодні та завтра в Дніпрі будуть зміни у роботі електротранспорту, найближчим часом цю інформацію ми надамо. Також хочу подякувати кожному, хто на сьогодні зміг скоротити споживання електроенергії і попрохати робити це й надалі. Кожен з вас може стати бійцем енергетичного фронту!» – зазначив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

Тим часом енергетики на 2 доби обмежують електропостачання для промислових підприємств Дніпропетровщини. Це буде робитися за графіками. 

«Графіки впровадили, аби стабілізувати енергетичну систему України. У цілому підприємства мають обмежити обсяг споживання електроенергії на 6,5 млн кіловат годин – десь на 15%. Для цього – вийти на рекомендований енергетиками мінімальний рівень використання. Тим, хто не дослухається, будемо змушені примусово знизити потужності», – сказав генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук. 

Андрей Терещук

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що на залізничному вокзалі Дніпра запрацювала нова система пропуску пасажирів і багажу. Джерело

Новини за темою

Вакансія

spot_img

Останні новини