На головну В Україні Прем’єр-міністр України: через війну закінчуються гроші на зарплати та пенсії

Прем’єр-міністр України: через війну закінчуються гроші на зарплати та пенсії

0
Прем’єр-міністр України: через війну закінчуються гроші на зарплати та пенсії

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що жителі можуть втратити пенсії та зарплати, якщо ЄС зупинить фінансову допомогу в рамках дев’яти мільярдів євро, обіцяних раніше. Про це повідомляє Дніпро Оперативний, посилаючись на Frankfurter Allgemeine.

Нам це потрібно для того, щоби наша фінансова система вижила. Ми вже вичерпали усі можливості економії. Оборонний бюджет складає 60% держвитрат. Ми використовуємо фінансову допомогу партнерів значною мірою для соціальних потреб людей та для реконструкції. Будь-яка затримка тут може мати страшні наслідки, — сказав Шмигаль.

Він підкреслив, що зараз втрати України від війни з Росії перевищили суму в 700 мільярдів доларів. Прем’єр-міністр додав, що зазначені кошти можна отримати із заблокованих активів Росії.

Шмигаль запропонував створити механізм для конфіскації активів агресора, щоб інвестувати отримані гроші у відновлення України. Прем’єр висловив упевненість, що подібний механізм допоможе не тільки вплинути на РФ, але й створити в майбутньому оновлену систему глобальної безпеки. Глава українського уряду заявив, що кожен диктатор має відповідати за агресію своїми грошима.

Раніше ми повідомляли, що в Днепре и области стабилизировали работу энергосистемыДжерело

Залиште коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
пожалуйста, введите ваше имя здесь