На головну Новини Пригоди Окупанти атакують енергосистему України: чи знищать її повністю

Окупанти атакують енергосистему України: чи знищать її повністю

0
Окупанти атакують енергосистему України: чи знищать її повністю

Росіяни майже щодня б’ють по енергосистемі України. Чи зможуть вони знищити її повністю? На це запитання в етері «ДніпроTV» відповів директор науково-виробничого підприємства «Енерго-плюс» Євген Корф, повідомляє «Дніпро Оперативний».

За словами Євгена, починаючи з 22 березня, росіяни майже щодня б’ють по енергосистемі України. Якщо порівняти з 22-23 роками, то кількість ударів значно збільшилася. І це сильно буде заважати ремонтам.

Він каже, що у мирні часи класичний капітальний ремонт будь-якого обладнання тривав близько від 6 до 9 місяців. Тобто починався будь-який ремонт, коли тільки закінчувався опалювальний сезон минулий, щоб встигнути до наступного.

«Я маю надію, що все ж таки росіянам не вдасться цього зробити, і система втримається. На прикладі нашого підприємства можу сказати, що люди працюють на межі своїх можливостей», – каже директор науково-виробничого підприємства «Енерго-плюс» Євген Корф.

Крім того, кількість ремонтних робіт зростає, а кількість високоякісних фахівців залишається такою самою. Та ще треба враховувати, що багато з них служать у ЗСУ. 

Також спираючись на слова Андрія Готи, Корф зазначає, що відновити Трипільську ТЕЦ можливо, проте на це потрібно багато часу:

«Виходячи з власного досвіду, можу сказати, що час, який треба для капітального ремонту будь-якого обладнання, вимірюється плюс-мінус пів року і більше. Знову ж таки, брак фахівців, яких треба залучити. Потребує спочатку дефектування того, що пошкоджено, замовлення нового обладнання і виконання ремонту. Тобто встигнути це до зими — досить оптимістично».

Нагадуємо, раніше ми повідомляли, окупанти вдарили по інфраструктурному об’єкту у Дніпровському районі. Також ми писали, що через удар окупантів по Нікополю постраждали люди.Джерело

Залиште коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
пожалуйста, введите ваше имя здесь