На головну Новини Пригоди Монобанк «шпигує» за клієнтами: у дніпрянки вимагали довести її місцезнаходження

Монобанк «шпигує» за клієнтами: у дніпрянки вимагали довести її місцезнаходження

0
Монобанк «шпигує» за клієнтами: у дніпрянки вимагали довести її місцезнаходження

Дніпрянка Наталія не змогла зайти в додатки Monobank, клієнтом якого вона є, оскільки банк зажадав від жінки показати її геолокацію, повідомляє «Дніпро Оперативний».

Після введення пінкоду в додатку з’явилася вимога поділитися своєю геолокацією, що обурило Наталю. Вона вважає, що ця інформація є конфіденційною і знати її банку ні до чого.

«Монобанк став писати, що це для моєї безпеки і не потрібно хвилюватися. А як не турбуватися? Для якої безпеки раптом? Навіщо впізнавати банку, де знаходиться людина? Якщо в чаті банк може поставити кодові питання та дізнатися подробиці у разі підозрілих дій.
У мене нічого такого не було. Жодних дій.
Але раптом під приводом доступу до моєї карти банк змушує мене передати їм геолокацію! Навіщо?
Як це корелюється із Законом про захист персональних даних? Із Конституцією України про права людини та громадянина?
Навіщо банку примушувати своїх клієнтів розкривати дані про їхнє місцезнаходження?
З якою метою відбувається порушення прав?
З учора досі я листуюся з робітниками банку. За цей час змінилося кілька моїх співрозмовників, змінилися підстави та з’явилися нові «перлини» від робітників банку.
Люди, що творяться? Тепер банк відстежуватиме ваше місцезнаходження?
Слідкувати за клієнтами, чи що?», — обурюється Наталія

У підтримці банку жінці пояснили, що така вимога прописана у договорі, який вона підписала, стаючи клієнтом банку, а також запевнили, що треті особи не отримають доступу до її місцезнаходження.

«З метою моніторингу шахрайських / ризикових банківських операцій і / або проведення заходів з погашення заборгованості клієнта Банк має право протягом терміну дії Договору встановити геопозиціонування телефону клієнта / уповноваженої особи клієнта, номер якого вказаний у Договорі, а також використовувати інформацію про місцезнаходження клієнта / уповноваженої особи клієнта, отриманої Банком на підставі геопозиціонування телефону», — сказано у пункті 4.3.15 діючих Умов і правила обслуговування в АТ «УНІВЕРСАЛ БАНК” при наданні банківських послуг щодо продуктів monobank. 

1

2

3

4

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що «Айбокс Банк» допомагав онлайн-казино відмивати мільярди гривень, а Коломойському повідомили про підозру за розкрадання грошей «ПриватБанку».Джерело

Залиште коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
пожалуйста, введите ваше имя здесь