Дніпровським підприємцям, які не економлять світло, вимикатимуть його, – міськрада

Через обстріли росії по важливим інфраструктурним об’єктам України, міста ввели режим економії електроенергії. Порушникам – вимикатимуть світло. Про це повідомляє «Дніпро оперативний» із посиланням на прес-службу Дніпровської міської ради. 

У Дніпрі вже кілька днів вимикають вуличне освітлення, а дніпряни, за проханням міського голови Бориса Філатова, менше використовують побутову техніку, особливо у годину пік. Такі дії запровадили, аби економити енергію.

Та сьогодні на сесії міськради, депутати прийняли ще одне важливе рішення: у Дніпрі запровадили режим економії електроенергії для підприємців. 

Правила для підприємців

З 17:00 і до кінця комендантської години треба вимикати вивіски і вітрини магазинів, кафе, ресторанів тощо. 

Ті самі обмеження і для фасадів, які підсвічують та рекламних конструкцій. 

Інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради та департамент торгівлі та реклами будуть проводити регулярні перевірки підприємців. Якщо знайдуть порушників, місто розірве із ними договір оренди і скасує дозвіл на розміщення вивісок. Також відключать від електропостачання. 

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі показали, як відновлюють пошкоджені будинки після ракетних обстрілів. Джерело

Новини за темою

Вакансія

spot_img

Останні новини