На головну Новини Пригоди Дніпро є лідером з фінансування Cил оборони – Forbes

Дніпро є лідером з фінансування Cил оборони – Forbes

0
Дніпро є лідером з фінансування Cил оборони – Forbes

Дніпро не припиняє надавати потужну допомогу захисникам України, спрямовуючи на фронт необхідне обладнання і навіть транспорт. Те, що місто є лідером з фінансування Cил оборони, підтвердило і видання Forbes, повідомляє «Дніпро Оперативний». 

Так, за 9 місяців 2023 року на допомогу армії Дніпро витратило 1,4 млрд грн. Таким чином, місто зайняло перше місце у рейтингу Forbes. Друге та третє місця дісталися Одесі та Житомиру з витратами на ЗСУ 558 млн та 547 млн грн відповідно.

Витрати Дніпра

Підкреслимо, що під час підрахунків не включалися витрати, пов’язані з облаштуванням укриттів, соціальним забезпеченням та лікуванням ветеранів, відновленням від наслідків атак рф, а також допомоги ВПО та іншими статтями, що можуть бути «розмиті». Нещодавно секретар міськради Дніпра Санжара оприлюднив ці статті, згідно з якими за майже два роки війни витрати міста на оборону склали понад 3,81 млрд гривень, що перевищує обсяги «військового» ПДФО. Наприклад, на придбання генераторів, палива, шин, господарських товарів, обмундирування, радіостанцій та іншого для потреб захисників України Дніпро витратило понад 1,4 млрд гривень. Витрати міста на створення укриттів, включаючи ті, які розроблені за заявками Сил оборони, склали майже 650 млн гривень.

Понад 333 млн гривень спрямували на закупівлю безпілотних літальних апаратів для Сил оборони та понад 220 млн гривень на придбання комп’ютерного, оптичного, навігаційного обладнання для військових. Прямі субвенції військовим частинам з бюджету громади Дніпра склали понад 208 млн гривень, додатково надані субвенції на посилення обороноздатності області склали понад 37 млн гривень.

З початку повномасштабного вторгнення Дніпро закупило для бійців 700 автомобілів, 80 карет швидкої допомоги, 1200 дронів, а також значну кількість генераторів, засобів зв’язку, амуніції, одягу та інших необхідних для боротьби з ворогом ресурсів.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про загибель внаслідок обстрілу жительки Нікополя. Також ми писали про ліквідацію ще 640 окупантів. Джерело

Залиште коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
пожалуйста, введите ваше имя здесь