Чому варто купити секційні ворота для гаража: 10 переваг

Власники автомобілів знають, наскільки важливий гараж для авто. Особливу роль відіграють ворота для гаража: вони мають не тільки гарно виглядати, а й бути міцними та надійними.

Популярні секційні гаражні ворота https://ep.hormann.ua/akciini-garazhni-vorota/ від компанії Hörmann. Зазвичай вони складаються з направляючих елементів, противаг і сендвіч-панелей зі сталі, які заповнені всередині щільним поліуретаном. Секційні ворота для гаража — зручні, практичні та універсальні. Вони чудово виглядають та підкреслять вишуканий смак власників гаража. Ви можете купити гаражні ворота, які прослужать не один рік. 

У чому переваги секційних воріт?

  1. Зручність у використанні. Секційні гаражні ворота дуже зручні, вони дозволяють ефективно використати простір у гаражі. Складаються вони із горизонтальних секцій і піднімаються вгору вздовж стелі. Завдяки цьому можна краще використати вільний простір перед гаражем.
  2. Гарний вигляд. Сьогодні можна обрати ворота гаражні у різних стилях, кольорах. Завдяки цьому власник гаража може легко обрати те, що відповідає його смаку та оформленню зовнішнього вигляду будівлі. Секційні ворота виглядають дорого і статусно.
  3. Чудова звуко- і теплоізоляція. Секційні ворота чудово захищають приміщення від зайвого шуму і різних впливів навколишнього середовища. Секційні ворота виготовляють з утеплених панелей, які зберігають тепло у холодну пору і підвищують енергоефективність будівлі.
  4. Тривалий термін експлуатації. Якісні гаражні секційні ворота прослужать вам не один рік.
  5. Стійкість до корозії. Секційні ворота мають спеціальне покриття, і це дозволяє уникнути процесів корозії.
  6. Безпечні під час використання. Ворота відкриваються плавно, без зайвого шуму та мають механічні та електронні механізми зупинки при виявленні перешкоди.
  7. Універсальність. Ви можете обрати ворота з різними характеристиками для різних приміщень.
  8. Міцність. Ворота виготовляють з міцних матеріалів, тому вони стійкі до різних атмосферних впливів.
  9. Легкість управління. Багато секційних воріт можна відкривати та закривати автоматично, використовуючи пульт дистанційного керування або смартфон, що дуже зручно.
  10. Можливість встановлення додаткових функцій. Секційні воріт можуть бути додатково обладнані вентиляційними системами або інтегровані у систему “розумний дім” з можливістю керування їх функціями через мобільний додаток.

Мають секційні ворота і відносні недоліки. Насамперед це ціна воріт, яка є досить високою. Однак вона цілком виправдовує себе, адже конструкція надійна і зручна. А якщо обрати ворота стандартного розміру, то можна ще й заощадити.

Кілька аргументів на користь продукції Hörmann

Гаражні ворота від Hörmann — вибір для тих, хто цінує якість і зручність. Німецька компанія особливу увагу приділяє функціональності міцності усіх воріт. Користуватися ними – справжнє задоволення. А відкрити можна легко з допомогою пульта дистанційного керування BiSecur, який відправляє сигнали до електроприводу воріт.

Пульт BiSecur має елегантну форму, дуже зручний у використанні. Водночас ворота надійно захищені від несанкціонованого відкривання.

Обравши продукцію німецького виробника Hörmann, ви отримаєте повний комплект: енергозберігаючі ворота, фурнітуру, направляючі, професійний монтаж. На продукцію діє гарантія від виробника 10 років. Крім того, різні випробування продукції на міцність і зносостійкість підтверджують, що вся лінійка виробів строго відповідає європейським стандартам якості та безпеки. Також є автоматика для воріт.

Не знаєте, які саме секційні ворота купити? Зверніться до менеджерів компанії Hörmann. Вони запропонують конструкції, які будуть відповідати вашим технічним вимогам та бюджету. Джерело

Новини за темою

Вакансія

spot_img

Останні новини