Чоловік із косою напав на військового, який розносив повістки

Чоловік напав із косою на військового, який приніс повістку його братові. Про це повідомляє “Дніпро Оперативний” на Єдиному реєстрі судових рішень.

Напад на військового стався 13 вересня 2022 року у селі Красносілля Рівненської області. Лейтенант разом із старшим солдатом прибули до села для вручення повісток військовозобов’язаним.

На одній з адрес виявилося, що людини, яку вони шукають, немає вдома, але до військових назустріч вийшов його брат і влаштував скандал. Якогось моменту чоловік схопив косу і напав на робітників військкомату, намагаючись завдати їм тяжких тілесних ушкоджень. Зупинили його лише три попереджувальні постріли у повітря.

У судовому засіданні обвинувачений повністю визнав провину. Він пояснив, що так агресивно зреагував, бо йому здалося, що працівники військкомату зайшли на подвір’я без дозволу, і це йому не сподобалося. Пообіцяв, що більше такого не буде, і вибачився. Суд розцінив каяття як пом’якшувальну обставину.

Його визнали винним у порушенні ч.1 ст. 350 КК (загроза щодо посадової особи), але звільнив від основного покарання, призначивши лише три роки випробувального терміну. Косу, якій чоловік погрожував військовому, суд ухвалив конфіскувати як «зброю скоєння кримінального злочину».

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у Дніпрі на Болгарській зарізали чоловіка.Джерело

Новини за темою

Вакансія

spot_img

Останні новини