На головну Новини Пригоди Блекаутів можна не боятися: лікарні Дніпра оснащують генераторами та засобами безперебійного інтернету

Блекаутів можна не боятися: лікарні Дніпра оснащують генераторами та засобами безперебійного інтернету

0
Блекаутів можна не боятися: лікарні Дніпра оснащують генераторами та засобами безперебійного інтернету

Міські лікарні Дніпра готують до роботи в осінньо-зимовий період. На випадок проблем зі світлом заклади оснащують генераторами та засобами безперебійного Інтернету. Роботу системи під час інспекційного об’їзду перевірив заступник міського голови з питань цифрової трансформації Костянтин Цепенніков, який сьогодні є черговим по місту. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний». 

Навіть за відсутності електроенергії лікарня зможе повноцінно працювати, переконався Костянтин Цепенніков.

«Я переконався, що в медзакладі є генератор та засоби безперебійного інтернету. Все це обладнання працює. У разі позаштатної аварійної ситуації амбулаторія зможе функціонувати та приймати пацієнтів. Потужності генератора вистачить, аби забезпечити роботу комп’ютерів лікарів, реєстратури тощо», – зазначив він. 

Укриття лікарні

Черговий перевірив також і укриття медзакладу. Тут може одночасно поміститися 120 людей. Для них тут підготували все необхідне. 

«Площа сховища 110 кв. м. Є санвузол, місця для сидіння, запаси технічної та питної води, їжі, медикаментів. Працює wi-fi. Під час небезпеки перечекати тривогу можуть не лише лікарі та пацієнти, а й всі охочі», – зазначив черговий. 

Укриття лікарні

Укриття лікарні

Джерело: міська рада Дніпра

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі рятують жінку з переломом хребта після падіння з 3 поверху. Також ми писали про те, що у місті перевірили ремонти в будинках ОСББ.Джерело

Залиште коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
пожалуйста, введите ваше имя здесь