4 мільйони гривень компенсації отримали дніпряни за відключення від централізованого опалення

249 людей жителів Дніпра отримали компенсацію за відключення від центрального опалення. До кінця року отримають ще 99 осіб, повідомляє “Дніпро Оперативний”. 

Пані Ганні Коломійчук 86-ть. Жінка живе сама у трикімнатній квартирі двоповерхівки. Вона одна з тих дніпрян, хто подав документи на отримання компенсації за відключення від централізованого опалення.

«Квартира немаленька, порадилася з родиною, і вирішили змінювати опалення на автономне (електрокотел, – ред). Провели роботи, встановили радіатори й зібрали документи. Компенсацію виплатили швидко. Вийшло 12 тисяч гривень. Після переходу на інше опалення можу регулювати температуру нагріву батареї. Коли спекотно –  прикручую, холодно – збільшую нагрів», – ділиться пані Ганна. А ще додає, що після переходу на автономку ціна у платіжці в два рази зменшилась. 

«Для отримання компенсації необхідно звернутися до департаменту житлового господарства та надати документи: копію паспорта та ІПН. Довідку з ЄРЦ про відсутність заборгованості з комунальних платежів або довідку щодо реструктуризації боргу. Документ, який підтверджує купівлю обладнання (чек, квитанція)», – уточнює представник департаменту житлового господарства Єгор Худяков. 

Вже 249 людей отримали компенсацію за відключення від центрального опалення на суму 4 мільйони гривень. А до кінця року отримають ще 99 осіб, на суму майже два мільйони гривень.

Джерело: міська рада Дніпра

Нагадуємо, раніше ми повідомляли про ремонт аварійних трамвайних переїздів. Також ми розповідали, чи можуть призвати на військову службу студента-заочникаДжерело

Новини за темою

Вакансія

spot_img

Останні новини