Залишилися маленькі діти: у боях на Херсонському напрямку загинув снайпер із Кривого Рогу

У Кривому Розі попрощалися із захисником України Сергієм Гордієм, який загинув у Херсонській області. Про це повідомляє Дніпро Оперативний, посилаючись на Перший міський.

Чоловік сам приєднався до бійців, щоби захищати країну від російських окупантів. Його поховали у Кривому Розі на Центральному цвинтарі.

Сергію Гордію було 37 років, і він виявив себе, як снайпер у механізованому відділенні механізованого батальйону. Чоловік приєднався до захисників України у березні. Він не мав військового досвіду, але в лавах ВСУ він гідно себе виявив.

Золота дитина була, і мухи не образив. На фронт пішов сам, сказав, що треба боронити Батьківщину, – розповіла мати бійця Ольга.

У неї залишилося двоє синів. До війни Сергій працював в одній із торгових мереж. У нього залишилася дружина та двоє синів восьми та одинадцяти років.

Близькі люди описують Сергія, як урівноваженого, спокійного та доброго чоловіка. 6 жовтня на Херсонському напрямку боєць зазнав смертельних поранень. У День захисників та захисниць України тіло снайпера привезли до Кривого Рогу.

Раніше ми повідомляли, що смертність серед поранених окупантів перевищує 50%Джерело

Новини за темою

Вакансія

spot_img

Останні новини