З початку року на обліку у Дніпропетровській службі зайнятості перебували 762 особи з інвалідністю

Опубликовано в 

Дніпропетровська обласна служба зайнятості повідомила, що протягом січня-квітня 2019 року в базових центрах зайнятості Дніпропетровської області та філіях Дніпропетровського обласного центру зайнятості на обліку перебували 762 особи з інвалідністю з числа безробітних, з них 20 осіб, які брали участь в АТО/ООС і 577 осіб отримували допомогу по безробіттю, 741 безробітна особа з інвалідністю отримала профорієнтаційні послуги, а рівень працевлаштування безробітних осіб з інвалідністю склав 31%

Протягом січня-квітня 2019 року в базових центрах зайнятості Дніпропетровської області та філіях Дніпропетровського обласного центру зайнятості на обліку перебували 762 особи з інвалідністю з числа безробітних, з них 20 осіб, які брали участь в АТО/ООС.

У центрі зайнятості особи з інвалідністю можуть самостійно чи за допомогою спеціаліста підібрати роботу, отримати послуги з профорієнтації та профнавчання, ознайомитися з вакансіями, оволодіти технікою пошуку роботи, обрати професію з урахуванням медичних показань, програми реабілітації, особистих нахилів та здібностей. До того ж, закінчивши професійне навчання за напрямком ,,Підприємець-початківець” є можливість відкрити власну справу та отримати одноразово допомогу по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю.

З початку року 6 осіб з інвалідністю отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності та відрили власну справу, із 70 осіб з інвалідністю, які проходили професійне навчання, 64 працевлаштувалися по його закінченню. Протягом 4 місяців 741 безробітна особа з інвалідністю отримала профорієнтаційні послуги, а рівень працевлаштування безробітних осіб з інвалідністю склав 31%.

«Станом на 1 травня 2019 підприємствами області заявлено 1344 вакансії для можливого працевлаштування осіб з інвалідністю. Вакансії службовців складають 23%, вакансії, що не потребують кваліфікації – 36%, вакансії за робітничими професіями – 40%. Протягом січня-квітня 2019 року фахівці обласної служби зайнятості провели 289 різноманітних заходів, у т.ч. семінари, ярмарки вакансій, круглі столи, семінари для роботодавців, що були направлені на сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю», – зауважила директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова.

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в vk
VK
Поделиться в odnoklassniki
OK
Поделиться в telegram
Telegram
Поделиться в whatsapp
WhatsApp
Поделиться в email
Email

Курс наличной валюты

объявления

комментарии

logo-1.png

Днепр сегодня © 2016–2020.

Новости Днепра, люди, места, события. 

Редакция: podiinet@gmail.com

Все материалы защищены. Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя или указания ссылки на первоисточник.