Хто такий Професійний мотиватор служби зайнятості та які його навички?

Опубликовано в 

16 вересня 2019 року у Дніпропетровському обласному центрі зайнятості стартував інтенсив з підготовки консультантів роботодавця з числа фахівців Дніпропетровської обласної служби зайнятості «Професійний вплив та мотивування. Професійний рекрутинг», де міжнародний сертифікований бізнес-тренер, засновник тренінгового центру «SoFine» Віталій Худяков навчав прийомам переконання та мотивування клієнтів, а також новим інструментам рекрутингової роботи

Сьогодні, 16 вересня 2019 року, в рамках впровадження проєкту «Консультант роботодавця», у Дніпропетровському обласному центрі зайнятості стартував дводенний інтенсив «Професійний вплив та мотивування. Професійний рекрутинг» з підготовки консультантів роботодавця з числа фахівців Дніпропетровської обласної служби зайнятості.

Коучинг проводиться з метою ознайомити консультантів роботодавців та впровадити знання і навички прийомів переконання та мотивування клієнтів, ознайомити з видами і методами рекрутингу та навчити новим інструментам рекрутингової роботи.

Навчання проводить міжнародний сертифікований бізнес-тренер, засновник тренінгового центру «SoFine» Віталій Худяков.

Першого дня учасники інтенсиву з’ясували види мотивації та впливу на людину, що таке рекрутинг і навіщо він потрібен, у чому цінність і важливість рекрутингу у роботі служби зайнятості, рекрутмент – що це і яка різниця, як покращити ефективність рекрутингових методів.

Завдяки практичним вправам фахівці служби зайнятості вчилися: слухати та чути клієнта, оперативно виявляти потребу роботодавця та його очікування від служби зайнятості, відстежувати стан, коли роботодавець вже прийняв рішення, маніпулювати у переконанні та мотивуванні, способам сучасного рекрутингу.

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в vk
VK
Поделиться в odnoklassniki
OK
Поделиться в telegram
Telegram
Поделиться в whatsapp
WhatsApp
Поделиться в email
Email
Курс наличной валюты

объявления

комментарии

logo-1.png

Днепр сегодня © 2016–2020.

Новости Днепра, люди, места, события. 

Редакция: podiinet@gmail.com

Все материалы защищены. Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя или указания ссылки на первоисточник.