Вміння «правильно» слухати клієнта – визначальне у профорієнтаційній роботі

Опубликовано в 

Для фахівців з профорієнтації Дніпропетровської обласної служби зайнятості завершена серія інтерактивів «Професійний вплив і мотивація. Професійний рекрутинг» від міжнародного коуча Еріксоновського університету, де учасники навчилися використовувати мовні стратегії для переконання клієнта в необхідності активного пошуку роботи, а за допомогою методики «Колесо життєвого балансу» визначили як допомогти клієнту прийняти рішення стосовно вибору професійного шляху

Мотивація – одна із найважливіших проблем та інтригуючих питань сучасної психології. Мотивувати людину на досягнення певної мети – це складний психологічний процес, але він здатен принести великий успіх та позитивні результати.

З метою вивчення основних моделей психологічної мотивації та ефективних технік мотивування та стимулювання протягом для фахівців з профорієнтації служби зайнятості Дніпропетровської області проведено серія інтерактивів  «Професійний вплив і мотивація. Професійний рекрутинг». Тренер Віталій Худяков – дипломований фахівець центру «SoFine», коуч Еріксоновського університету (Ванкувер, Канада).

Під час тренінгу фахівці з профорієнтації дізнались, що таке мотивація та якою вона буває, поговорили про процес прийняття рішення, навчились спілкуватись з клієнтом, задавати питання та «правильно» слухати.

Саме на практиці учасники тренінгів відчули наскільки важливо вміти вислухати та сприйняти аргументи клієнта, спробували зрозуміти, що в поведінці співрозмовника може свідчити про те, що він говорить неправду. Також разом з тренером проаналізували приклади використання мовних стратегій для переконання клієнта в необхідності активного пошуку роботи.

Навчившись використовувати відому методику «Колесо життєвого балансу» для професійної консультації клієнта, фахівці служби зайнятості визначили як за допомогою цієї техніки можна допомогти клієнту прийняти рішення стосовно вибору професійного шляху. Також учасники дізнались про  нові для себе техніки: «Стіл менторів», «Формат питань по Декарту» та «QDD».

По закінченню тренінгів кожен поділився загальними враженнями про роботу в групі, розповів про те, яка нова інформація під час тренінгу вразила найбільше, а також яким чином планується використовувати нові знання та новий досвід у своїй роботі.

Загалом у тренінгах взяли участь 58 фахівців з профорієнтації. Усі учасники отримали сертифікати про успішне проходження тренінгу.

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в vk
VK
Поделиться в odnoklassniki
OK
Поделиться в telegram
Telegram
Поделиться в whatsapp
WhatsApp
Поделиться в email
Email
Курс наличной валюты

объявления

комментарии

logo-1.png

Днепр сегодня © 2016–2019.

Новости Днепра, люди, места, события. 

Редакция: podiinet@gmail.com

Все материалы защищены. Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя или указания ссылки на первоисточник.