Віялові відключення електрики у Дніпрі можуть зупиняти тролейбуси та трамваї: подробиці

У Дніпрі у зв’язку з віяловими відключеннями електроенергії, окрім життя у квартирах, приватних будинках та офісах, може зупинятися і електротранспорт. Як працюватимуть тролейбуси та трамваї, якщо не буде електрики, дізнавалися журналісти ІА «Дніпро Оперативний».

Нагадаємо, у вівторок, 25 жовтня, у Дніпрі та Дніпропетровській області знову забили енергетичну тривогу та ввели у дію графік віялових відключень. Як стало відомо, без електрики можуть залишитися не лише дніпряни у своїх будинках, а й міський електротранспорт.

За словами головного спеціаліста департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міськради Івана Васючкова, під час віялових відключень у певних районах Дніпра може відключатися тягова підстанція, внаслідок чого тролейбуси та трамваї просто зупиняться. При цьому тролейбуси з можливістю автономного ходу найчастіше зможуть об’їхати відключену ділянку та продовжити рух. А ось тролейбуси без автономного ходу та трамваї запустять у роботу одразу ж, як тільки в мережі з’явиться напруга.

«На жаль, ми не завжди наперед знаємо про відключення електроживлення на тих чи інших ділянках дорожньої колії, відповідно не можемо заздалегідь попереджати пасажирів про зміни. Просимо жителів Дніпра поставитися до цієї ситуації з розумінням», – наголосив Іван Васючков.

При цьому на роботу метрополітену віялові відключення у Дніпрі сильно вплинути не повинні. У міському метро є резервні лінії та генератори, які забезпечать рухомий склад достатнім електроживленням.

Редакція «Дніпра Оперативного» рекомендує передплатити наш телеграм-канал https://t.me/dneproperatyv , щоб першими дізнаватися про всі зміни в роботі міського електротранспорту.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що лівий берег Дніпра частково залишився без води.
 Джерело

Новини за темою

Вакансія

spot_img

Останні новини