Вибуховий аукціон: у Дніпрі розігрують шматок протитанкового комплексу, з якого знищили ворожий танк

Благодійний фонд «Патронус» у Дніпрі неодноразово проводив аукціони та лотереї, на яких розігрував різноманітні продукти життєдіяльності окупантів. Це були гільза від гаубиці, ворожі шеврони, сухпай, бронешлемофон, каска та інше. Усі зібрані кошти пішли на закупівлю необхідного бійцям на передовій.

Цього разу фонд запустив новий, вибуховий аукціон. На нього виставили «подарунок» від українських захисників – «шматок» від протитанкового ракетного комплексу, з якого знищили ворожий танк. Трофей передали бійці «Азова» зі Східного напрямку. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на публікацію БФ Патронус в Instagram.

  • Стартова ціна: 1 500 гривень;
  • Крок аукціону: 100 гривень;
  • Завершення аукціону: 26 серпня.

Ставки можна робити під дописом в Instagram фонду. Хто запропонує до завершення аукціону найбільшу суму, а потім сплатить її — стане володарем трофея. Усі 100% зібраних коштів підуть на придбання необхідних технічних засобів для наших бійців.

«Вибуховий» аукціон від фонду «Патронус»

Раніше ми повідомляли, що кондитерка з Дніпра зробила торт «Вишиванку» для військових до Дня Незалежності. Також ми казали, що діти зібрали гроші для бійців ТрО Дніпра.

Платон БережнийИсточник

Новини за темою

Останні новини