В Ужгороді школярів під час тривоги розміщують в укритті з пліснявою, мишами та без води

В Ужгороді другий рік поспіль маленьких школярів під час повітряних тривог водять до укриття, стан якого просто шокує. У приміщенні бігають миші, всюди пліснява та навіть немає води. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний». 

В Ужгородській початковій школі №1 найпростішим укриттям слугує спортивна зала, однак там може розміститися лише 185 осіб, у той час як в кількість дітей та вчителів – близько 400. Саме тому учні 3-4 класів Ужгородської початкової школи №1 під час повітряної тривоги вимушені продовжувати навчання в укритті Закарпатського обласного художнього музею ім. Йосипа Бокшая. 

В укритті музею сморід та пліснява, а також бігають миші. До того ж, там немає води, а туалети – в неналежному стані. 

Укриття в Ужгороді

Після того, як батьки почали масово скаржитися на умови, в який навчаються діти, місцева влада знайшла альтернативу — укриття в ужгородському історико-культурному центрі “Совине гніздо”. Укриття музею найближчим часом планують відремонтувати. На ремонт передбачено 683 тис. гривень.

Джерело: Суспільне

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що на Одещині міськрада планує витратити більше мільйона на цукерки. А у Київській області планують витратити 200 мільйонів на реконструкцію нежитлової будівлі. Джерело

Новини за темою

Вакансія

spot_img

Останні новини