У військовій частині на Чернігівщині виявили порушення на майже 40 мільйонів

Служба внутрішнього аудиту Міноборони провела перевірку однієї з військових частин у Чернігівській області та виявила порушення на майже 40 млн грн на закупівлі генераторів. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний». 

Так, аудитори встановили порушення, що призвели до збитків державі на суму 38,8 млн грн. Наймасштабнішим стало безпідставне завищення вартості придбаних у 2022 році генераторів, що спричинило 37,1 млн збитків.

Встановлено, що посадові особи військової частини укладали додаткові угоди з постачальниками, чим істотно змінювали умови договору. Через це було закуплено на 163 генератори менше, ніж було потрібно. 

У період з жовтня 2022-го по квітень 2023-го року, коли генератори були надзвичайно потрібні захисникам, більшість з них до військових частин навіть не потрапляли, а залишалися на складах. Частка виданих генераторів для користування не перевищила 15% від закуплених. 

Під час перевірки були встановлені й інші порушення на суму 1,7 мільйона гривень.

У Міноборони зазначили, що під час перевірки Служби внутрішнього аудиту Міноборони діям аудиторів намагалися перешкоджати.

Щодо порушень посадових осіб – зокрема командира військової частини – що призвели до втрат з державного бюджету, рішенням керівництва Міноборони матеріали передано до правоохоронних органів.

Джерело: пресслужба Міноборони

Нагадаємо, учора ми повідомляли про звільнення голови Держспецзв’язку та його заступника та вручення їм підозри в заволодінні 62 млн грн. Після їхнього викриття міський голова Борис Філатов акцентував на раціональних витратах вилученого у міст ПДФО. Джерело

Новини за темою

Вакансія

spot_img

Останні новини