У міській військово-патріотичній спортивній грі «Прорив» у Дніпрі перемогла команда школи №57

Опубликовано в 

У міській військово-патріотичній спортивній грі «Прорив» у Дніпрі перемогла команда школи №57

11 травня у Дніпрі, на території військової частини Т-0120, відбувся фінальний етап міської військово-патріотичної спортивної гри «Прорив» («Дніпровська звитяга»). На міському рівні ця гра проводилася вдруге. Загалом цього року у ній взяли участь учні 10-11 класів зі 118 закладів загальної середньої освіти міста. До фіналу потрапили 12 команд, які представляли школи № 1, 18, 27, 34, 44, 46, 57, 91, 98, 129, 136 та 142. Особливість змагань – участь команди вчителів, які викладають предмет «Захист Вітчизни». 
Під час урочистого відкриття гри на полі виступили групи Ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою – «Десантура» та «Цунамі».
Привітала фіналістів «Прориву» заступник директора – начальник управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Дар’я Біла. Вона побажала хлопцям і дівчатам гарного настрою, наснаги, а перемоги – найспритнішим.
«Гра «Прорив» – це гордість міста, оскільки до цього подібного не проводилося. Ці змагання організовуємо вже вдруге і бачимо інтерес дітей. Вони з нетерпінням на них чекають і старанно готуються. Приємно, що підтримати учасників приїхали їхні батьки, друзі, однокласники. Також для школярів організували яскраву фотозону, де всі вони можуть сфотографуватися на згадку. Команда вчителів своїм прикладом показувала не лише майстерність у вправах, а й, насамперед, згуртованість і єдність», – розповіла представниця мерії.
Ігор Шипка, учень 10 класу школи № 129, брав участь у змаганнях уперше.
«Зі збірною школи сумлінно готувалися до цієї гри. Займалися з учителем фізкультури та воєнкерівником, самостійно готували себе фізичними тренуваннями на стадіоні. Звісно, будемо старатися докласти максимум зусиль для перемоги», – розповів хлопець.
А Вероніка Лобко, учениця 10 класу школи № 1, зазначила, що готуватися їхній команді, крім учителів, допомагав представник військової частини.
«Сподіваюся, що наша команда переможе, але й від іншого призового місця не відмовимося. Загалом тут приємна атмосфера. Сподіваюся потоваришувати з однолітками», – додала дівчина.
Учасники показали свої навички у воєнізованій естафеті, військовій топографії, стрільбі з пневматичної гвинтівки, метанні гранати на дальність та проходженні стройовим кроком з піснею.
За кількістю набраних балів переможцем другої міської гри «Прорив» («Дніпровська звитяга») стала команда школи №57, яка отримала кубок, а також подарунок для свого закладу – два макети автоматів.

Источник

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в vk
VK
Поделиться в odnoklassniki
OK
Поделиться в telegram
Telegram
Поделиться в whatsapp
WhatsApp
Поделиться в email
Email

Курс наличной валюты

объявления

комментарии

logo-1.png

Днепр сегодня © 2016–2020.

Новости Днепра, люди, места, события. 

Редакция: podiinet@gmail.com

Все материалы защищены. Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя или указания ссылки на первоисточник.