У Дніпрі водій тролейбуса №12 сів за кермо п’яним та потрапив у аварію: чоловіка звільнили

18 серпня п’яний водій тролейбуса №12 потрапив у аварію. Він врізався у Mazda CX5.

Ситуацію прокоментували у мерії. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради.

Виявилося, що перед виїздом на лінію (о 13:44) водій пройшов медичний огляд. Всі його показники були в нормі, він був тверезий. Чоловік пояснив, що за кілька годин до ДТП дружина повідомила йому трагічну новину щодо загибелі родича та поранення племінниці внаслідок бойових дій з боку ворога. Впоратися з емоціями він не зміг. Замість того, щоб взяти відгул, чоловік вжив алкоголь та продовжив рух.

У департаменті відмітили, що навіть найтрагічніші новини не можуть виправдати такий безвідповідальний вчинок. Саме тому водія звільнили.

Крім цього, він керував тролейбусом з простроченим тимчасовим посвідченням водія. Це грубе порушення ПДР та внутрішніх інструкцій підприємства. За це притягнули до дисциплінарної відповідальності начальники депо, заступника начальника депо з перевезень, начальника відділу експлуатації, провідного інженера з безпеки рухи, ревізора з безпеки руху, випускного диспетчера.

Щоб подібні випадки не повторювались, вже перевіряють документи усіх водії, також посилено контроль за водіями на лінії, за диспетчерами, працівниками служби безпеки рухи та медичними працівниками.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі на Слобожанському тролейбус зніс світлофор. Також читайте, що у Дніпрі на Слобожанському проспекті чоловік розбив скло тролейбуса.

Олег БільдінИсточник

Новини за темою

Останні новини