У Дніпрі відкриття зони відпочинку скверу «Прибережний» зібрало понад три тисячі гостей

Опубликовано в 

Увечері 13 вересня у сквері «Прибережний», що на Набережній Перемоги, провели масштабне родинне свято, котре зібрало більш ніж три тисячі дніпрян і гостей міста. Відкриття провели неформально: без перерізування стрічок і довгих промов.

Відпочинкова зона скверу «Прибережний» — це 3,8 га відкритого простору. Сквер розподілено на зони, де є майданчики для  дітей і дорослих. На території є фонтани, газони, багато дерев, водний атракціон, каруселі, достатня кількість лавок, а також туалет. Головну алею вздовж Набережної Перемоги і пішохідні доріжки встелено неслизькою гранітною плиткою. Сквер доступний для всіх відвідувачів.

«Це справді незабутній День міста. Ми дуже чекали на цей парк і, знаєте, боялися розчаруватися. Та насправді це перевершило очікування. Супер», — розповіла дніпрянка Аліна.

Пані Ольга прийшла до нового скверу разом із родиною. Каже, для її чотирирічної дівчинки це, мабуть, буде новим улюбленим містом для прогулянок.

«Ми взагалі-то на лівому березі живемо. Та заради такого можна і проїхатися. Моя доня в захваті: он вона, бігає фонтаном. Знаєте, я насправді переймаюся, щоб усе це не зіпсували. Це надзвичайна краса, яку ми маємо берегти», — переконана жінка.

Головна родзинка скверу — лазерне світлове аудіовізуальне шоу. Його роблять за допомогою спеціального світлового обладнання з особливо вузькою оптикою. Свого часу таке приладдя використовували на всесвітньо відомому нью-йоркському хмарочосі «Empire State Building».

За допомогою спеціальних програм інсталяція транслює лазерну графіку на крони дерев, що ростуть на протилежному боці коси. Прожектори можуть працювати на відстані у пів кілометра. Усе це відбувається під музичний супровід.

Це складна інженерна та світлотехнічна робота. До відкриття інсталяцію неодноразово тестували.

Нині тематика шоу пов’язана із Дніпром – його історією та символами. Її у сквері зустріли оплесками. Чимало містян танцювали просто неба.

Загалом програма світлового лазер-шоу здатна створювати різні образи. Так, у інші дні інсталяції пов’яжуть із порами року. Крім цього, тут є можливість робити короткі шоу із графічними образами. Ці сюжети також розповідатимуть про місто.

«Чудовий вечір. Мене дійсно переповнюють емоції. Коли ти на власні очі бачиш те, що створено руками міської влади у всіх цих кольорах. Це важко описати словами. Мабуть, за останні роки, а радше, що й ніколи, такого подарунка мерія ще не робила містянам. Велика вдячність усім будівельникам, проєктантам, архітекторам, котрі робили це. Та найбільша вдячність — людям. Адже все, що ми робимо, це — коштом наших земляків, платників податків. Цей сквер — для всіх мешканців міста», — зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов.

Мер також підкреслив, що далі будівельники візьмуться за розширення території. При цьому відпочивати містянам це не заважатиме.Источник

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в vk
VK
Поделиться в odnoklassniki
OK
Поделиться в telegram
Telegram
Поделиться в whatsapp
WhatsApp
Поделиться в email
Email

Курс наличной валюты

объявления

комментарии

logo-1.png

Днепр сегодня © 2016–2020.

Новости Днепра, люди, места, события. 

Редакция: podiinet@gmail.com

Все материалы защищены. Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя или указания ссылки на первоисточник.