У Дніпрі розчищають дренажно-паводкову канаву в лісопарку Дружби

Опубликовано в 

У Дніпрі розчищають дренажно-паводкову канаву в лісопарку Дружби

Третього липня в Дніпрі почали планове очищення дренажно-паводкової канави в лісопарку Дружби. Роботи проводить комунальне підприємство «Гідроспоруди».

За словами головного інженера підприємства Андрія Олефіренка, канава замулена на 30%. Її чистять щороку. Це дозволяє контролювати відведення дощових поверхневих вод з території проспекту Слобожанський, а також запобігати підтопленню прилеглих територій, зокрема садового товариства, що неподалік парку Дружби.

«Крім того, прочистка цієї канави є дуже важливою, оскільки вона ще й стабілізує рівень ґрунтових вод під час танення снігу. В цьому районі їхній рівень є досить високим. Очищуємо кілометрову канаву від мулу та сміття та щоб не було неприємного запаху. Та й взагалі, якщо цього не робити, то заболотиться весь парк. Завершити роботи плануємо до кінця поточного місяця», – розповів головний інженер КП «Гідроспоруди».

Також Андрій Олефіренко додав, що цього року підприємство планує очистити по місту близько 10 км дренажних канав, зокрема Гнилокиш, канаву в сел. Чаплі, а також і ті, що з’єднують випуски магістральних колекторів із р. Дніпро. Нині такі роботи виконані близько на 40%.

 «Паралельно в місті проводиться очищення дощоприймальної системи. Із близько 15 тис. дощоприймальних та оглядових колодязів та близько 8,5 км магістральних колекторів промито та очищено вже близько 50%», – сказав представник КП «Гідроспоруди».

Запись У Дніпрі розчищають дренажно-паводкову канаву в лісопарку Дружби впервые появилась Наше Місто.

Источник

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в vk
VK
Поделиться в odnoklassniki
OK
Поделиться в telegram
Telegram
Поделиться в whatsapp
WhatsApp
Поделиться в email
Email

Курс наличной валюты

объявления

комментарии

logo-1.png

Днепр сегодня © 2016–2020.

Новости Днепра, люди, места, события. 

Редакция: podiinet@gmail.com

Все материалы защищены. Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя или указания ссылки на первоисточник.