У ДНІПРІ ПРОПОНУЮТЬ СУЧАСНІ ПРОПОЗИЦІЇ НАВЧАННЯ ПІД КОНКРЕТНІ ЗАМОВЛЕННЯ ПРАЦЕДАВЦЯ

Опубликовано в 

В рамках впровадження інституту «Консультант роботодавця» Дніпропетровська обласна служба зайнятості запропонувала роботодавцям новий курс професійного навчання фахівців за напрямом «Сучасні технології організації харчування у навчально-виховному закладі» на базі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

«Консультант роботодавця» – новий сервіс служби зайнятості для обслуговування роботодавців – сучасні пропозиції професійного навчання під конкретні замовлення працедавця.

В рамках нового проєкту Дніпропетровська обласна служба зайнятості запропонувала роботодавцям новий курс професійного навчання фахівців за напрямом «Сучасні технології організації харчування у навчально-виховному закладі» на базі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Сьогодні Міністерство освіти і науки України розпочинає  реформу шкільного харчування в країні.  Курс підвищення кваліфікації працівників харчоблоків шкіл м. Дніпро розроблено з метою опрацювання законодавчої бази щодо організації харчування школярів та ознайомлення із соціальним  проєктом  Євгена Клопотенка  «Нове шкільне харчування», збірник рецептур якого отримав схвалення від Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

До початку нового навчального року свою кваліфікацію підвищили 27 безробітних – майбутніх працівників харчоблоків. Навчання проводилось з використанням інформаційно-комунікаційних та сучасних педагогічних технологій, вивчали техніку залучення кейтерингових компаній, впровадження шведського столу, розроблення нового меню з урахуванням сучасних вимог до організації харчування школярів, вивчали дану систему у країнах з високим рівнем економічного розвитку.

З початком нового навчального року всі слухачі будуть працевлаштовані до загальноосвітніх навчальних закладів Дніпра.

У своїх відгуках про навчання на курсах кухарі написали: «Ми вперше навчалися в Центрі і отримали кваліфіковану та корисну інформацію для своєї подальшої роботи. Вдячні за цікаві уроки та творчий підхід до кожного слухача».

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в vk
VK
Поделиться в odnoklassniki
OK
Поделиться в telegram
Telegram
Поделиться в whatsapp
WhatsApp
Поделиться в email
Email
Курс наличной валюты

объявления

комментарии

logo-1.png

Днепр сегодня © 2016–2020.

Новости Днепра, люди, места, события. 

Редакция: podiinet@gmail.com

Все материалы защищены. Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя или указания ссылки на первоисточник.