У Дніпрі навчали консультантів роботодавця

Опубликовано в 

Індивідуальний підхід до конкретних потреб роботодавця відповідно до галузі, в якій підприємство здійснює свою діяльність, залучення нових працедавців та їх зацікавлення послугами служби зайнятості – ці та інші важливі аспекти впровадження проєкту державної служби зайнятості Інституту «Консультант роботодавця» розглянули у Дніпропетровському обласному центрі зайнятості з фахівцями центрів зайнятості – учасниками пілоту

У Дніпропетровського обласному центрі зайнятості проведено чергове навчання фахівців відділів взаємодії з роботодавцями та відділів рекрутингу, що залучені до впровадження пілотного проєкту державної служби зайнятості – Інституту «Консультант роботодавця».

Заступник директора обласного центру зайнятості Раїса Малоіваненко акцентувала увагу присутніх на важливість реалізації проєкту, застосування нових форм роботи та надання роботодавцям спеціалізованих послуг  відповідно до їх індивідуальних потреб.

У ході навчання був проведений інтенсив з  напрацювання рекомендованих послуг по кожній цільові групі роботодавців. Учасники навчання обговорили напрацювання першого етапу реалізації проекту, зокрема, спеціалізацію розподілу роботодавців за цільовими групами з урахуванням особливостей локального ринку праці, алгоритм роботи з ринкоутворюючими підприємствами,  поділились практичним досвідом  впровадження Інституту «Консультант роботодавця», визначили проблемні питання та розглянули пропозиції їх вирішення.

Інтенсивний тімбілдінг триває, фахівці служби зайнятості і надалі працюватимуть над самовдосконаленням та напрацюванням ефективних ідей у роботі.

У навчанні взяли участь фахівці Дніпровського та Кам’янського міських центрів зайнятості, Криворізького міськрайонного центру зайнятості та Дніпровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості.

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в vk
VK
Поделиться в odnoklassniki
OK
Поделиться в telegram
Telegram
Поделиться в whatsapp
WhatsApp
Поделиться в email
Email
Курс наличной валюты

объявления

комментарии

logo-1.png

Днепр сегодня © 2016–2020.

Новости Днепра, люди, места, события. 

Редакция: podiinet@gmail.com

Все материалы защищены. Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя или указания ссылки на первоисточник.