У Дніпрі на Котляревського відновлюють вщент розбиту дорогу: відео

У Дніпрі по вулиці Котляревського ремонтують зливову каналізацію та проводять масштабне оновлення доріг. На ці роботи місцеві мешканці чекали з нетерпінням. Міська рада, у свою чергу, швидко відреагувала на багаточисленні прохання дніпрян. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний». Щоб переглянути відео, доскрольте сторінку до кінця. 

Роботи з відновлення каналізації розпочалися ще три тижні тому, а завершити їх планують завтра. Стислі терміни – найголовніша складність цього ремонту.

«Проблеми, які існували раніше, – це руйнування асфальтного покриття, бо водії стикалися з тим, що калюжі на дорогах руйнували саму дорогу. Буде облаштовано дощеприймальний перехват, дощоприймач, таким чином, щоб можна було забрати всю воду з даного району і новий асфальт не мав калюж”, – прокоментував Михайло Ступак, заступник начальника КП УРЕА. 

Також на Котляревського у повному розпалі довгоочікуваний ремонт доріг. Тут планують зробити заміну асфальтного покриття, бордюрів і повністю відновити тротуар.  

“Зараз влаштовується новий бордюрний камень, після цього будуть виконанні підготовчі роботи, далі буде проведено безпосередньо асфальтування. Загалом, ми плануємо цю ділянку закінчити до 20 днів”, – зазначив Дмитро Коробов, начальник управління інфраструктури департаменту благоустрою ДМР. 

Після закінчення ремонту на цьому місці проведуть благоустрій.

Детальніше про ремонт та що кажуть місцеві мешканці – у нашому відео: 

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі деякі трамваї на два тижні змінять маршрути. Також ми писали про те, що по вулиці Набережній Заводській закінчують модернізацію зовнішнього освітлення.Джерело

Новини за темою

Вакансія

spot_img

Останні новини