На головну Новини Пригоди У Дніпрі черговий по місту перевірив, як працює медична інформаційна система «Каштан»

У Дніпрі черговий по місту перевірив, як працює медична інформаційна система «Каштан»

0
У Дніпрі черговий по місту перевірив, як працює медична інформаційна система «Каштан»

У Дніпрі з 2018 року працює медична інформаційна система «Каштан». Черговий по місту перевірив роботу системи, повідомляє «Дніпро Оперативний». 

Система «Каштан» дозволяє виписувати електронні рецепти, направлення, довідки, оформлювати лікарняний, а також укладати декларації з пацієнтами. Раніше це займало багато часу.

«Також пацієнти завдяки МІС «Каштан» можуть дистанційно записуватись на прийом, отримувати інформацію онлайн про відвідування того чи іншого лікаря, результати аналізів, призначення ліків тощо. Все це зручно як для нас, так і для наших пацієнтів. Система працює вже доволі довгий час, нарікань на її роботу в нас немає», – поділилась лікарка Вікторія.

Перевірка системи

Для того, щоб переконатися в ефективності системи «Каштан», черговий по місту Костянтин Цепенніков відвідав один із медичних закладів у Дніпрі.

«Я перевірив, чи задовольняє функціонал МІС «Каштан» потреби медиків. Також перевірив роботу інтернету, резервних джерел живлення. Стосовно всіх трьох пунктів можу сказати, що все працює як треба. Зауважень у мене немає», – зазначив заступник міського голови Дніпра з питань цифрової трансформації Костянтин Цепенніков. Він сьогодні чергує по місту.

Монітори

Наступною точкою перевірки є укриття та пункт безпеки у «Палаці творчості дітей та юнацтва» за адресою вул. Аудиторна, 14. У цьому закладі займається понад 800 дітей, які беруть участь у різноманітних гуртках, таких як хореографічні, вокальні, театральні та спортивні. Під час інструктажу черговий переконався, що в разі повітряної тривоги діти зможуть безпечно перебувати в укритті палацу, яке працює цілодобово. Також там забезпечено пункт незламності.

«Він розрахований на 50 людей. Є місця для сидіння, запаси технічної, питної води, аптечка, вогнегасник. Працює інтернет, є можливість підзарядити електронні пристрої», – підсумував Костянтин Цепенніков.

Пункт незламності

Джерело: міська рада Дніпра

Нагадуємо, раніше ми повідомляли про допомогу військовим від Дніпра. Також ми розповідали про секрети роботи офіцера ПвК «Схід». Джерело

Залиште коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
пожалуйста, введите ваше имя здесь