У будинку, що постраждав від ракетного удару на Перемозі у Дніпрі, замінюють каналізаційну систему

Черговий по місту директор департаменту житлового господарства ДМР Владислав Грицай перевірив, як за дорученням міського голови у житловому будинку на Набережній Перемоги, 118 виконують ремонт каналізаційної системи у підвальному приміщенні, яка була пошкоджена внаслідок ракетного обстрілу, задля більш комфортного проживання мешканців. Про це повідомляє “Дніпро Оперативний” з посиланням на ДніпроTV.

Роботи проводять коштом балансоутримувача будинку. Також в одному з під’їздів спонсорським коштов було встановлено сучасний ліфт, яким вже користуються жителі. 

Міський голова також надав доручення щодо роз’яснення мешканцям постраждалого будинку які етапи обстеження та виготовлення проектної документації вже виконано, для розуміння подальшої долі найбільш зруйнованої частини дому.

Будинком ретельно займаються три спеціалізованих проектних підприємства, які виконують геодезичні роботи, проектні роботи щодо демонтажу зруйнованих секцій та експертизу щодо безпечності проживання у вцілілих та придатних для проживання під’їздах. На сьогоднішній день є експертний висновок, згідно з яким проживання у вцілілих секціях є повністю безпечним.Джерело

Новини за темою

Вакансія

spot_img

Останні новини