У боях за Україну загинув 51-річний Захисник з Дніпропетровської області

У суботу, 20 серпня, під час захисту України героїчно загинув боєць Андрій Кісенко.

Захисник був родом з Покровська. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись Покровську територіальну громаду.

Народився Андрій Миколайович 5 червня 1971 року. В жовтні 1989 року був призваний на службу в армію, яку проходив у місті Кропивницькому, де і одружився. Повернувшись до рідної домівки продовжив працювати в колгоспі. В липні 1998 року прийшов працювати в Покровське газове господарство, де пропрацював 24 роки на різних посадах, пройшов шлях від слюсаря 3 розряду до монтера 6 розряду. Неодноразово був нагороджений грамотами та подяками за високий професіоналізм.

22 березня 2022 року став на захист нашої України від загарбників. Та на жаль на 52 році його життя обірвалося.

«Сім’я втратила турботливого сина, люблячого чоловіка, батька, дідуся та брата. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль від втрати рідної людини, та нехай добрий, світлий спомин про захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. Покровська селищна рада, усі земляки висловлюють щирі слова співчуття та підтримки рідним і близьким полеглого», — написали у громаді.

Раніше ми писали, що у лікарні Дніпра помер 26-річний рятувальник із Донецької області, який потрапив під обстріл. Також читайте, що у боях за незалежність України загинув 56-річний військовий із Дніпропетровської області.

Ярослав ЖахаловИсточник

Новини за темою

Останні новини