У 2018-му ЦНАПи Дніпропетровщини надали більше мільйона адмінпослуг та стільки ж консультацій – Валентин Резніченко

Опубликовано в 

Реєстрація бізнесу, оформлення біометричного паспорту, субсидії чи матеріальної допомоги.У 2018 році ЦНАПи Дніпропетровщини надали 1,2 млн. адмінпослуг. Це вдвічібільше, ніж за відповідний період 2017-го, повідомив очільник регіону Валентин Резніченко. 

«Президент України Петро Порошенко акцентує, що ефективна система надання адміністративних послуг має бути в кожному регіоні. Це новий формат взаємодії влади і громадян. Аби отримати певні документи, не треба ходити по різних кабінетах, усе – в одному місці, у ЦНАПі. На Дніпропетровщині працюють 57 Центрів та їхніх філій. У 2018 році мешканцям області вони надали більше 1 мільйона послуг», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У лідерах сервіси, які пов’язані з Держгеокадастром: реєстрація землі, витяг з реєстру, технічна документація та ін. На другому місці – реєстрація місця проживання, на третьому – оформлення нерухомості. 

У ЦНАПі також можна дізнатися, як правильно оформити ту чи іншу послугу. Протягом 2018 року адміністратори надали більше 1 млн. консультацій – це на 9% більше, ніж у 2017-му. 

На Дніпропетровщині працюють 57 ЦНАПів та їхніх філій. У них можна отримати до 200 адміністративних послуг. 

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в vk
VK
Поделиться в odnoklassniki
OK
Поделиться в telegram
Telegram
Поделиться в whatsapp
WhatsApp
Поделиться в email
Email

Курс наличной валюты

объявления

комментарии

logo-1.png

Днепр сегодня © 2016–2020.

Новости Днепра, люди, места, события. 

Редакция: podiinet@gmail.com

Все материалы защищены. Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя или указания ссылки на первоисточник.