Співачка також прокоментувала можливість участі в національному відборі на “Євробачення”.
Відома українська артистка Klavdia Petrivna організувала зустріч для своїх прихильників.
22 липня зірка провела закритий захід, запрошуючи всіх бажаючих на прем’єру TikTok-серіалу “Сеанс” та прослуховування нових музичних творів. На благодійний захід Klavdia Petrivna прийшла у досить незвичному для себе вигляді — без перук, капелюхів чи навіть косметики. Вона обрала для виходу сукню-сорочку, високі шкарпетки і зручне взуття. Завершила свій образ стильними окулярами.
Під час події Klavdia Petrivna не лише порадувала фанів новими проектами, але й відповіла на запитання гостей. Зокрема, музичний коментатор і блогер Роман Бутурлакін запитав співачку про її плани на участь у національному відборі на “Євробачення”, і опублікував її відповідь на своєму Instagram.
За словами співачки, вона не є прихильницею змагань і поки що не планує подавати заявку на участь у конкурсі. Проте зазначає, що її думка може змінитися, тому не хоче давати обіцянок.
“У мене ніколи не було такої мрії, але я не хочу зарікатися, адже раптом я зміню свою думку. Але поки мені не хочеться брати участь у конкурсах — я завжди їх не любила, тому що ставала переможеною. Час покаже, поки що планів немає”, — висловилася Klavdia Petrivna.
Нагадаємо, що нещодавно співачка Ірина Білик поділилася своїм фото з юності, на якому її зовнішність важко впізнати.