«Торгівля людьми – глобальна проблема сьогодення»

Опубликовано в 

Під таким гаслом, з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми фахівці Дніпровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості провели інформаційну кампанію серед безробітних з питань запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми та експлуатації дитячої праці

 З метою інформування населення про наслідки зовнішньої нелегальної трудової міграції, у рамках інформаційної кампанії до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми «Торгівля людьми – глобальна проблема сьогодення», у Дніпровській районній філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості (Філія) пройшли ряд семінарів «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми та експлуатації дитячої праці». Тематичні семінари пройшли за участю головного спеціаліста відділу соціального захисту населення Слобожанської ОТГ Ірини Петроченко. У заходах взяли участь 45 безробітних осіб.

Під час семінарів безробітним розповіли про види трудової міграції, ризики тіньової зайнятості та переваги легального працевлаштування в Україні.

«Проблема торгівлі людьми, на превеликий жаль, все ще залишається актуальною. Але з нею можна боротися, якщо ми об’єднаємо спільні зусилля, якщо ми будемо знати свої права, як себе захистити, якщо ми будемо розуміти до кого звернутися за допомогою, коли ця допомога потрібна, то спільними зусиллями ми зможемо подолати навіть таку масштабну проблему, як торгівля людьми», – підсумувала Ірина Петроченко.

У свою чергу, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Філії Марія Бродова ознайомила присутніх з поняттям торгівлі людьми, формами та методами вербування, експлуатації людини, інформувала щодо безпечного працевлаштування людини за кордоном.

«Трудові відносини між роботодавцем та працівником повинні будуватися на законодавчій основі, адже лише легальне працевлаштування гарантує забезпечення конституційних прав усіх учасників ринку праці», – наголосила Марія Бродова.

Завдяки участі у подібних семінарах, безробітні дізнаються про основні нормативно-законодавчі акти, які регламентують питання протидії торгівлі людьми, порядок встановлення статусу постраждалого від торгівлі людьми,  допомогу, яку може отримати відповідна категорія осіб, щодо переваг легального працевлаштування за кордоном та ризиків тіньової зайнятості.

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в vk
VK
Поделиться в odnoklassniki
OK
Поделиться в telegram
Telegram
Поделиться в whatsapp
WhatsApp
Поделиться в email
Email
Курс наличной валюты

объявления

комментарии

logo-1.png

Днепр сегодня © 2016–2020.

Новости Днепра, люди, места, события. 

Редакция: podiinet@gmail.com

Все материалы защищены. Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя или указания ссылки на первоисточник.