Список «30 до 30» від Forbes: хто з Дніпра та області до нього потрапив

Forbes Ukraine оприлюднив щорічний список «30 до 30». Він присвячений молодим українцям, які будуть впливати на майбутнє своїх галузей. 

До рейтингу потрапили дві людини з Дніпра та області. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на рейтинг Forbes.

Так, до списку потрапив 23-річний Ігор Лаченков — автор Telegram каналу «Лачен пише». Саме він разом із Сергієм Притулою збирав гроші на «Байрактари», а в кінцевому рахунку придбали супутник.

Іншою людиною з нашої області у «30 до 30» стала Анна Чернявська. Їй 28 років, вона працює вчителькою у Вільногірській школі №3. Також Анна співзасновниця ГО «Не цькуй», яка бореться із булінгом у суспільстві. Зараз 20 членів «Не цькуй» допомагають відновлювати ментальне здоров’я постраждалим від війни, а також проводять тренінги з побудови відносин у колективі. У 2020 році вона потрапила до рейтингу Top 50 Global Teacher Prize Ukraine.

Ігор Лаченков і Анна Чернявська

Окрім цього у рейтингу «30 до 30» є: Сергій Волинський (Волина) — майор ЗСУ, виконувач обов’язків командира 36-ї окремої бригади морської піхоти, учасник оборони Маріуполя, Максим Білоногов — генеральний продюсер кіберспортивного медіахолдингу WePlay Esports, Аміл та Раміл Насірови, Євген Володченко — гурт «Курган & Агрегат», Христина Соловій, Тарас Чмут — керівник найбільшого «військового» фонду України «Повернись живим».

Раніше ми повідомляли про те, які ВНЗ Дніпра та області потрапили до рейтингу кращих вишів 2022 року. Також писали, що кондитерка з Дніпра зробила торт «Вишиванку» для військових до Дня Незалежності.

Ярослав ЖахаловИсточник

Новини за темою

Останні новини