Служба зайнятості Дніпропетровщини працевлаштувала близько тисячі осіб з інвалідністю

Опубликовано в 

Про це 7 грудня 2017 року в ефірі радіомовлення, у передачі «Відкрита студія», розповіла заступник начальника відділу організації сприяння працевлаштуванню Дніпропетровського обласного центру зайнятості Тетяна Лапіна

7 грудня 2017 року в ефірі радіомовлення, у передачі «Відкрита студія», заступник начальника відділу організації сприяння працевлаштуванню Дніпропетровського обласного центру зайнятості Тетяна Лапіна спілкувалась з ведучою програми Оксаною Гвоздик щодо послуг служби зайнятості особам з особливими потребами. Під час діалогу вона відповіла на питання про допомогу фахівців центрів зайнятості людям з інвалідністю, які звертаються за сприянням у працевлаштуванні до Дніпропетровської обласної служби зайнятості, розповіла про ситуацію на ринку праці регіону, доступність до соціальних послуг осіб з інвалідністю, отримання ними статусу безробітного та державних соціальних гарантій.

Також, Тетяна Лапіна акцентувала увагу на реалізації додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню людей з інвалідністю у Дніпропетровському регіоні.

Разом з тим, фахівець служби зайнятості зазначила: «Працівники Дніпропетровської обласної служби зайнятості приділяють максимум зусиль задля раціонального працевлаштування людей з інвалідністю, належної підтримки і надають повний комплекс соціальних послуг усім громадянам, які звертаються за допомогою».

До відома: Протягом січня-листопада 2017 року в базових центрах зайнятості Дніпропетровської області перебували на обліку понад 1,5 тис. осіб з інвалідністю з числа безробітних. Станом на 1 грудня поточного року загальна база вакансій складає майже 5 тисяч вільних робочих місць, з них майже 20% (1 тис. вакансій) для людей з інвалідністю. За направленнями служби зайнятості працевлаштовані майже 1 тис. осіб, у т. ч. шляхом працевлаштування на нові робочі місця безробітних громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці із здійсненням компенсації роботодавцю у розмірі єдиного внеску.

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в vk
VK
Поделиться в odnoklassniki
OK
Поделиться в telegram
Telegram
Поделиться в whatsapp
WhatsApp
Поделиться в email
Email
Курс наличной валюты

объявления

комментарии

logo-1.png

Днепр сегодня © 2016–2020.

Новости Днепра, люди, места, события. 

Редакция: podiinet@gmail.com

Все материалы защищены. Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя или указания ссылки на первоисточник.