Служба зайнятості організувала екскурсію для старшокласників до Дніпропетровської облдержадміністрації

Опубликовано в 

24 січня 2019 року старшокласники КЗ «Слобожанський НВК №1» Слобожанської об’єднаної територіальної громади завітали до Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Завдяки неформальній інтерактивній екскурсії, організованої обласною службою зайнятості, школярі зробили свої перші професійні проби за професією «Держслужбовець» та побачили «зсередини» роботу чиновників

Професіографічна екскурсія на підприємство – найбільш переконливий шлях розширення уявлення школярів щодо світу професій, ознайомлення з різними напрямками професійної діяльності. Зацікавленість та щирість роботодавців у спілкуванні з молоддю, безумовно впливає на її професійне самовизначення, сприяє формуванню позитивного привабливого іміджу презентованого напрямку зайнятості.

24 січня 2019 року старшокласники КЗ «Слобожанський НВК №1» Слобожанської об’єднаної територіальної громади завітали до Дніпропетровської обласної державної адміністрації, де взяли участь у професіографічній екскурсії, організованої Дніпропетровською обласною службою зайнятості.

Завдяки неформальній інтерактивній екскурсії, яку провела радник голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб, одинадцятикласники побачили «зсередини» роботу держслужбовців. Школярі побували у прес-центрі, мали змогу тимчасово попрацювати журналістами та відчути себе у ролі спікера, дізналися про роботу контакт-центру, центру допомоги учасникам АТО. У статусі держслужбовців навіть провели міні-перерву: пограли в теніс та настільний футбол, знайомились з літературою буккросингу.

А у залі засідань розгорнулася справжня жвава дискусія. Школярі намагались знайти відповіді на чисельні цікаві запитання Ольги Горб. Підлітки по-дорослому обмінювались думками щодо власного розуміння поняття «гілки влади», напрямків роботи різноманітних департаментів адміністрації, функціональних обов’язків чиновників, навіть вносили пропозиції щодо покращення розвитку регіону.

Так поступово, на підставі отриманої сучасної інформації, у форматі гри-обговорення, школярі склали реальну уяву щодо роботи держслужбовця. Цікаво, що частина юних екскурсантів впевнено висловила бажання працювати на державній службі.

Одинадцятикласник Олексій Каракай: «Планую навчатися на політолога або філософа. Чи стануть мої знання потрібні для роботи в адміністрації?».

«Подальша зміна ситуації в сучасному форматі залежить від молоді, її компетенції, професіоналізму та бажання працювати», – зазначила Ольга Горб.

«Відбулася дуже цікава екскурсія як за формою, так і за змістом. Завдяки сучасним проектам Дніпропетровської обласної державної адміністрації для учнівської молоді, старшокласники Слобожанщини пройшли професійні проби за професією «держслужбовець». А головне, формат спілкування по-дорослому, на рівних засадах налаштовує підлітків на певне розуміння та виважене вирішення питань вибору кар’єри», – зазначають у Дніпропетровському обласному центрі зайнятості.

P.S. Майбутні випускники школи отримали значний обсяг корисної інформації для обміркування та засвоєння.

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в vk
VK
Поделиться в odnoklassniki
OK
Поделиться в telegram
Telegram
Поделиться в whatsapp
WhatsApp
Поделиться в email
Email
Курс наличной валюты

объявления

комментарии

logo-1.png

Днепр сегодня © 2016–2019.

Новости Днепра, люди, места, события. 

Редакция: podiinet@gmail.com

Все материалы защищены. Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя или указания ссылки на первоисточник.