Служба зайнятості допомогла знайти роботу 745 особам з інвалідністю Дніпропетровщини

Опубликовано в 


У 2018 році на обліку в Дніпропетровській обласній службі зайнятості на обліку перебували 1579 осіб з інвалідністю. Підбір роботи таким громадян здійснювався відповідно до їх професійних навичок і знань, рекомендацій медико-соціальної експертної комісії та індивідуальної програми реабілітації, побажань людини; організовувалась професійна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації; надавались профорієнтаційні та профінформаційні послуги та допомога у започаткуванні власної справи

Протягом 2018 року в базових центрах зайнятості Дніпропетровської області та філіях Дніпропетровського обласного центру зайнятості перебували на обліку 1579 осіб з інвалідністю з числа безробітних, з них 36 осіб, які брали участь в АТО/ООС.

За направленнями служби зайнятості працевлаштовані 745 осіб зі статусом безробітного, 5 осіб отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності та відркили свій бізнес.

Для відновлення внутрішніх ресурсів задля повернення до трудвого життя профорієнтаційними послугами скористались 1543 безробітні особи з інвалідністю; професійне навчання проходили 129 таких осіб, 119 з яких були працевлаштовані.

Навчання осіб з інвалідністю здійснювалось безпосередньо на виробництві, у навчально-курсовому комбінаті, професійно-технічному училище та Дніпрпетровському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Для збереження мотивації до праці у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 172 особи.

Станом на 1 січня 2019 року підприємствами області заявлено 1082 вакансії для можливого працевлаштування осіб з інвалідністю, з них: 38,4% – із заробітною платою на рівні 3723 грн; 3% – із скороченим робочим режимом.

Найбільший відосток серед вакансій належав до робітничих професій – 39,3%, вакансії службовців складали 26,7%, вакансії, що не потребують кваліфікації – 34%.

Протягом 2018 року базовими центрами зайнятості Дніпропетровської області та філіями було проведено 835 заходів, які були направлені на сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю, а саме: семінари, ярмарки та міні-ярмарки вакансій, круглі столи, наради, дні відкритих дверей, засідання за участю представників влади та соціальних партнерів.

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в vk
VK
Поделиться в odnoklassniki
OK
Поделиться в telegram
Telegram
Поделиться в whatsapp
WhatsApp
Поделиться в email
Email
Курс наличной валюты

объявления

комментарии

logo-1.png

Днепр сегодня © 2016–2019.

Новости Днепра, люди, места, события. 

Редакция: podiinet@gmail.com

Все материалы защищены. Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя или указания ссылки на первоисточник.