Школярі Дніпра відвідали «Містечко професій» служби зайнятості на День Знань

Опубликовано в 

Інтерактивні ігри, цікаві конкурси, майстер-класи та мандрівки світом професій – Дніпровська міська служба зайнятості провела масштабний інтерактивний профорієнтаційний захід «Містечко професій», де ознайомила школярів міста із сучасними та незвичайними професіями

2 вересня 2019 року фахівці Дніпровського міського центру зайнятості (Центр) провели інтерактивний профорієнтаційний захід «Містечко професій» для 320 учнів КЗО «НВК 4».

Відкриваючи захід, представники служби зайнятості привітали дітей, вчителів та батьків зі святом та побажали учнівській молоді легкого вибору майбутньої професії, яка стане джерелом морального задоволення, матеріального благополуччя та буде нести користь суспільству.

Епіцентром подій була локація Дніпровського міського центру зайнятості, де фахівці розгорнули «Містечко професій» та в ігровій формі знайомили хлопців і дівчат із сучасними професіями: візажист, журналіст, художник, лікар, поліцейський та інші.

Дітям інтерпретували поняття «професія» та «знаряддя праці», розкрили формулу успішного вибору професії, презентували затребувані професії міста Дніпро та провели майстер-клас з користування електронними сервісами служби зайнятості.

Профорієнтаційний захід був організований таким чином, що школярі відвідували міні-локації за віком та інтересами. Для дітей молодшого шкільного віку проводили тематичні профорієнтаційні ігри: «Поле чудес», «Чарівна торбинка професій», «Відгадай професію», де малеча дізналася багато нових та цікавих фактів зі світу професій. Старшокласники демонстрували раніше набуті знання під час ігор «З якого типу діяльності професія?», «Ланцюжок професій», крім того хлопці та дівчата поділилися своїми міркуваннями щодо вибору майбутньої професії, вступу до навчальних закладів та планами на майбутнє.

Цікава мандрівка подарувала дітям та дорослим приємні враження, усмішки та гарний настрій.

«Вибір професії – дуже важливий і надзвичайно відповідальний період в житті кожної людини, адже здобута професія є основою для планування свого життя. Відвідайте центр зайнятості і ми вам допоможемо визначитися з майбутньою професією», – звернулася до школярів заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Дніпровського міського центру зайнятості Мирослава Ширінова.

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в vk
VK
Поделиться в odnoklassniki
OK
Поделиться в telegram
Telegram
Поделиться в whatsapp
WhatsApp
Поделиться в email
Email
Курс наличной валюты

объявления

комментарии

logo-1.png

Днепр сегодня © 2016–2019.

Новости Днепра, люди, места, события. 

Редакция: podiinet@gmail.com

Все материалы защищены. Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя или указания ссылки на первоисточник.