Рятувальникам Дніпропетровської області подарували 16 нових автомобілів

З початку збройного вторгнення рф, на території країни рятувальники мають в рази більше викликів ніж у мирний час. Саме оновлення технічного забезпечення зараз має неабияке значення. Завдяки підтримці закордонних колег та українців, рятувальні підрозділи Дніпропетровської області неодноразово отримували гуманітарну допомогу від партнерів. 

У п’тяницю, 5 серпня, благодійна організація «Всеукраїнський благодійний фонд «КС», Карачуна Віктора Івановича та Єрмакова Євгена Петровича передала підроздилам ДСНС Дніпроептровської області нові автомобілі. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на прес-службу ДСНС Дніпропетровської області.

Загалом передали 16 автомобілів. Вони мають різну функціональність та призначення. А також є спеціалізованими для діяльності підрозділів ДСНС. Серед них штабний пожежний автомобіль, оперативно-піротехнічні автомобілі, спеціальні автомобілі газодимозахисної служби та пожежна автоцистерна.

Ці автомобілі стануть корисними та значно полегшать роботу рятувальників на місцях ліквідації наслідків надзвичайних подій. Наразі піротехніки ДСНС виконують небезпечні роботи, знищуючи незлічену кількість сучасних ворожих боєприпасів. Оновлення техніки є пріоритетним завданням для них. Тому автопарк піротехніків поповнився також. 5 автомобілів будуть слугувати піротехнічним групам в області. Вони призначені для оперативного перевезення обладнання та особового складу піротехнічних розрахунків на місця.

Окрім цього 10 рятувальників отримали чергові спеціальні звання.

 

Раніше ми також повідомляли про те, що до Музею історії Дніпра передали козацьку печатку XVIII століття. Окрім того, мешканців та гостей міста запрошують в акваріум, планетарій та ботанічний сад. Більше про Музей історії Дніпра та його експонати ви можете дізнатись за посиланням.

Ярослав ЖахаловИсточник

Новини за темою

Останні новини