Ремонтують великі автобуси: у Дніпрі показали, як відновлюють АТП після прильоту російської ракети

Дніпро продовжує відновлюватися після обстрілів ракетами російської армії. Автотранспортне підприємство ТОВ «ВКФ Ігрек» активно ремонтує свої автобуси, які розгромила вибухова хвиля. Про це повідомляє «Дніпро оперативний» із посиланням на прес-службу Дніпровської міської ради. 

Після одного із обстрілів ракетами, у Дніпрі постраждало автотранспортне підприємство. За одну ніч там згоріло 48 великих автобусів і 6 середніх. Ще сотню машин понівечило. Зараз робітники підприємства цілодобово ремонтують рухомий склад, який можна буде випустити на маршрути міста.

За словами директора підприємства Михайла Клокуна, у перші два дні вдалося одразу відремонтувати 10 машин. Спочатку взялися за середні, бо для них були в наявності всі необхідні деталі. Потім вже за великі. Але поки що чекають на скло потрібного розміру для таких автобусів. 

сломанные автобусы

На сьогодні вже з АТП на маршрути міста виходять 60 автобусів, а з понеділка вийдуть ще три:

«Завтра плануємо встановити лобове скло ще на п’ять автобусів. Загалом на ремонт чекає близько 30 великих та 10 середніх машин», — каже Михайло Клокун. 

ремонт автобуса

Однак, ракета знищила не лише автобуси. Під час удару пошкодилися ремонтні цехи, адмінбудівля, шиномонтаж, мийка, малярка. Там повилітали вікна. Все це також ремонтують. 

На жаль, внаслідок ворожого ракетного удару по АТП загинуло три людини. Нині у лікарні знаходиться ще один водій, каже директор підприємства. 

Робітники АТП дякують дніпрянам за допомогу, які одразу після обстрілу запропонували свою фізичну та матеріальну допомогу. 

ремонт автобуса

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Михайло Лисенко показав, як працює Придніпровська насосна станція після обстрілу рфДжерело

Новини за темою

Вакансія

spot_img

Останні новини