Ракетний удар по підприємству Дніпра: 6 людей знаходяться в лікарні

Ввечері, 15 липня, ворог наніс удари по Дніпропетровській області. Дві ракети влучили по одному з промислових підприємств Дніпра та вулиці поряд. Нині у медзакладах міста – 6 постраждалих від ворожої атаки.

Усі в задовільному стані. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації, — передає Інформатор.

«Вчора після ракетної атаки по Дніпру 6 людей потребували госпіталізації. Нині вони у різних медзакладах міста. Загрози життю немає. Але психологічно їхній стан важкий, люди у сильному стресі», – розповів лікар-хірург Руслан. 

Він додав, що серед постраждалих є і чоловіки, і жінки. Вони знаходились в епіцентрі вибуху. Дехто в момент атаки був у квартирах, дехто – на вулиці. У людей – осколкові поранення, струс головного мозку. Порізи та рани, травми очей.

Загалом внаслідок атаки постраждали 16 людей, 3 людини загинули. 

Як виглядають будівлі після обстрілів можна подивитися тут. Раніше ми повідомляли про те, що з-під завалів внаслідок обстрілу Нікополя, дістали тіла двох людей. Також ми писали, що внаслідок ракетного удару по Дніпру загинув водій автобуса. Окрім цього читайте, як прямуватиме громадський транспорт через перекриття вулиці Криворізької.

Ярослав ЖахаловИсточник

Новини за темою

Останні новини